⚽ SL 21/22 H:11 | Galatasaray 2-0 Gaziantep FK | MS | 31 Ekim - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:11 | Galatasaray 2-0 Gaziantep FK | MS | 31 Ekim

FDDRC5SXoAIRruF

Valla ilk devre Morutan’in golune kadar canim sıkılmıştı macin gelecegine dair ama o golle beraber hakimiyeti de aldik. Antep zaten cok zorlayamayacakti beceriksizlerdi ama adetimizdir durduk yere gol yemek 🤣 Loko maci oncesi güzel oldu, Morutan’in Fatih Sultan Mehmet burnunu öpüyorum burdan🤣

2 golü kıyaslamak anca bu ezik futbol cahillerine yakışırdı zaten.. Sende adam ayağıyla yaptığı hareketle kaleciyi yanıltıyor aktif pasif olayı sadece kalecinin görüş açısyla ilgili değilki kaleciyi yanıltacak bir hamlen var mı onada bakıyorlar gerizekalılar…daha gçeen hafta 1 kırmızınız var sahada dayak yedik penaltı tekrar edilmeli yediğimiz golün öncesinde net faul sarı kart var sizin ben olmayan beyniniz seveyim.

Hemen satmamak lazım. Fiyatı yüksek tutup, tok satıcı olmak bonservisi ikiye katlar.
Değerini bulan oyuncu satılmalı. Yoksa düşüşe geçmeye başlıyorlar bunun çok örneği var Hasan Şaş, Trabzon'dan Abdülkadir, zamanında Oğuzhan, Pelkas, Altay, Uğurcan Çakır vb. liste uzar gider. O yüzden değerini bulduğunu düşündüğün an satılmalı ve yeri yine scout ile doldurulmalı. Artık bu sirkülasyonu yapmalıyız.

Güntekin onay denen karın ağrısı beinsport'u beşiktaş savunma alanına çevirmiş, kısa bir kaç cümlesini duydum programını izleyip "h.... ordan" demeyen Galatasaray'lı fenerli yoktur herhalde.

Serkan Korkmaz: Gassaray amir hadziametovici durumuna sordu, Konyaspordan.

Abdülkerim- haciahmetovic Konya'dan alınacak 2 topçu.. Bilhassa yabancı sınırı olmasa Haciahmetovici isterdim çok temiz top oynuyor ligin en iyi registasi.. Ama bizim ihtiyacımız daha yüksek profilde bir isim yerli olsaydı kesinlikle Taylan yerine alınmali derdim..

Üst Alt