SL 21/22 H:11 | Konyaspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 30 Ekim - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:11 | Konyaspor 2-1 Fenerbahçe | MS | 30 Ekim

Fener'in çok kritik 2 adamı sakatlandı ki sanırım ciddi ve uzun süreli sakatlıklar bunlar. İrfan oyuna girdikten sonra iyiydi ama bu Konya'nın maçı kafada bitirmesi yüzünden de olabilir. İ

images

Fenerbahçe için sezon bugün bitmiştir. Ligin geri kalanı bu namussuz camia için kaos içinde geçer. 4 senedir takımı rezil kepaze eden bir Ali Koç var ama işin gerçeği Ali Koç'a köpek gibi muhtaç Fenerbahçe. Bugün Fenerbahçe'nin sponsorlarının %70'i Ali Koç'un kendi şirketleri. Yani misal veriyorum bugün Ali Koç bıraksa ve sponsorlukları çekse Fenerbahçe'nin küçülmeye gitmekten başka hiç bir çaresi kalmayacak. Eldeki para eden oyuncuları satmak zorunda kalacaklar, yüksek maliyetli oyuncuları göndermek zorunda kalacaklar vs vs. Fenerbahçe'yi çok sıkıntılı günler bekliyor. Bir çok Galatasaraylının aksine ben Ali Koç'un gitmesini istiyorum, Ali Koç giderse bunlar şampiyonluğa oynayacak kadroyu bile kuramayacaklar.

Üst Alt