⚽ SL 21/22 H:12 | Karagümrük 1-1 Galatasaray | MS | 7 Kasım - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:12 | Karagümrük 1-1 Galatasaray | MS | 7 Kasım

Hocayi en buyuk savunanlardandin Semihim.. Seninde fikirlerin degismis
Ben 1 senedir savunmaktan vaz gectim gitmesi gerektigini dusununenlerdenim.Ama bazilari yok m.o onun yuzunden oynayamiyor yok bu futbolcu soyle olmis gibi sacma sapan elestirilere katilmiyorum.Yaslandi ve eskisi gibi cesur degil.Eski Terim olsa 70 dakikada Halil Morutan Diagne M.o ne varsa oyuna atar galibiyeti kovalardi.Simdi ne zaman gol yiyoruz puana ihtiyac duyuyoruz o zaman bana forveti 3.luyor.Biraz daha erken hamle yapsa maci kazanacaktik.Babel ile feg ile olmaz diyo .Sonra tekrar onlara donuyor.Yasli bir adam ve nazini cekemeyiz malesef.

Takım genç zamanla daha iyi olacak ama bizim antrenörlerle gençleri daha geriye götürüyoruz sanki gelişeceklerine özelliklerini kaybediyorlar oyuncular gibi geliyor..

Takım genç zamanla diye bişey yok renktaş 20 -22 maç oynanmış,ne sistem var ne çalışılmış pozisyon var,takım gençse rakibi boğar koşar pirana gibi saldırır rakibi bunaltır rakibi koştururr yorar fişi çeker,genç takım adım atacak mecali yok görüntüsünde milletinde takımı genç olan var deli dana gibi saldırıyor nefes aldırmıyor aciz ediyor. 35 yaşındaki adamları koy bunlar gibi silik oynar yorgun ağır hareket ederek oynar.bunlar nasıl genç oluyor hepsi yaşlı gibi yürüyor .bu kadar genç oyuncu olan takım sadece rakibi koşturup yorarak bile maç alabilir hele bu ligde.sezon başından beridir oynanan oyunun izahatı varsa o da terim bitmiş gs yi mahvetti,başkada bi izahatı yok ya da bu terimin özel şeyleri birilerinin elinde adamm gs ye zarar veriyor mecburen.sahada bi takım adına futbol olmaz mı bunca zamandır

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir sonraki maç MM ilk 11 başlamazsa, net söylüyorum bu ft art niyetliliği tescillenir. Bence zaten kesinlikle öyle de cümle alem görmüş olur. Adam 2 gol kaçırıyo hemen ertesi hafta yedek. Çek Halili kanata koy MM yi forvete. Halile de yazık baskı altında kalıyo her maç

bir takım nasıl 100den fazla korner kullanıp tek bir gol atamaz inanılır gibi değil. yemin ederim rakip olsam taca atıcağıma kornere atarım bizle oynarken. bu kadar yeteneksiz ordusu ve hoca nasıl bir araya geldi çok enteresan ya

Yeni birşey değil ki, türlü türlü oyuncu geld geçti 4 yıldır böyle

Rakipler de dediğün gibi yapıyor zaten, taca atacaklarına kornere atıyorlar

Ben 1 senedir savunmaktan vaz gectim gitmesi gerektigini dusununenlerdenim.Ama bazilari yok m.o onun yuzunden oynayamiyor yok bu futbolcu soyle olmis gibi sacma sapan elestirilere katilmiyorum.Yaslandi ve eskisi gibi cesur degil.Eski Terim olsa 70 dakikada Halil Morutan Diagne M.o ne varsa oyuna atar galibiyeti kovalardi.Simdi ne zaman gol yiyoruz puana ihtiyac duyuyoruz o zaman bana forveti 3.luyor.Biraz daha erken hamle yapsa maci kazanacaktik.Babel ile feg ile olmaz diyo .Sonra tekrar onlara donuyor.Yasli bir adam ve nazini cekemeyiz malesef.

Karakazların maçında herkes dedi değişiklik yap gol yiyince yaptı loko maçında değişiklik yap gol yiyince yaptı bu maçta yırtındık değişiklik yap gene gol yiyince yaptı.

11. Haftada gs şampiyonluğa veda etti .gs 11. Haftada şampiyonluğa veda etti.bitti koca sezon

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

60 dk boş yere oynandı herkes gibi hoca da kenarda seyretti maçı

Golü yiyince de panik değişiklikleri yaptı ama iş işten geçti bu sene kaçıncı bu artık sayamıyorum

Çok rezil bir hoca performansı var maalesef bu yıl kenarda

Fatih hocamız açıklama yapmadı mı hala bugünki bahanesi neymiş
Sahayı fazla suladıkları için muhteşem pas trafiğimizi sergileyemedik. Avrupa maçından sonra rotasyon yapmak zorundaydık, forma verdiğimiz oyuncular bu şansın kıymetini bilemedi. Rakip oyuncular yerde yata yata maçı öldürdü. Falanca ve filanca oyuncular kendilerine verdiğim görevleri yerine getiremediler. Genç bir takım kurmanın bazı handikapları var. Çıkıp ben mi oynayayım?!..

Özetle böyle bir şeyler saçmalayacaktır...

20 senede kazandığın tüm sevgiyi 2 senede nefrete dönüştürdün, daha da beter hale düşmek istemiyorsan istifa eder gidersin. Yoksa çok yakındır 50 bin kişiden küfür yiye yiye ağlaya ağlaya gideceksin. Burak başkana falan güvenme, anında kabul edecek istifanı. Onun da nefretini kazanmaya başladın. Çalıştığın her yönetim istisnasız hepsi kötü, sen harikasın ha, tabi caaanımmmmmmm

Hoca ocak diyor ya her başarısızlikta, ocakta
Kaleci diye giderler ocakta Goztepe'nin kalecisini alırlar.
6 numara diye gidip Konya'dan, Hatay'dan Aytaç kalibresinde birini alırlar.
Sol bek diye gidip Ömer'in beterini alaırlar( ki Ömer'den beteri var mıdır bilemem.)
Kasımpaşa'dan alınan Aytaç'ın hesabını bile veremezler.
Bu rotasyon saçmalığı da bu sene moda oldu aynı frikikler de yere adam yatırma gibi.

Sahayı fazla suladıkları için muhteşem pas trafiğimizi sergileyemedik. Avrupa maçından sonra rotasyon yapmak zorundaydık, forma verdiğimiz oyuncular bu şansın kıymetini bilemedi. Rakip oyuncular yerde yata yata maçı öldürdü. Falanca ve filanca oyuncular kendilerine verdiğim görevleri yerine getiremediler. Genç bir takım kurmanın bazı handikapları var. Çıkıp ben mi oynayayım?!..

Özetle böyle bir şeyler saçmalayacaktır...
Bu aralar zaten feci şekilde oyuncuları satıyor bir iki evladı dışında tuttuğunu hedef tahtasına koyuyor

Üst Alt