⚽ SL 21/22 H:14 | Malatyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:14 | Malatyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 28 Kasım

1611164458943.png

1611165152494.png
1611165250612.png
1611165136275.png

Malatya Arena - Yeni Malatyaspor Stadium - YouTube

Süper Lig 2021/2022 Sezonu 14.Hafta
Malatyaspor - Galatasaray
Malatya Stadyumu
19.00

Malatya'da Tetteh uzun süreli sakatlanmıştı. Bu maçta olmayacak sanırım. 3'lü oynuyorlar çok zor geçecektir. Gerçi biraz Antep maçı dışında hangi maçımız rahat geçti ki.

Bizde de Berkan, Taylan ve Nelsson sınıra gelmiş. Önümüzdeki fikstüre bakınca cezayı çekmek için en uygun maç bir sonraki Altay maçı. Yalnız hem Taylan hem Berkan cezalı olursa çok büyük sıkıntı yaşarız. İkisinden biri görse iyi olur.

Muslera
Yedlin Nelsson Marcao Ömer
Taylan Berkan
Morutan Halil Kerem
Mohamed

Gecen yıl Tromso stadyumunda oynatmıştık Babel’in sutu ile gelmisti puan. Tudor bu mactan sonra kovuldu. İlginc bir deplasman, zor geciyor bizim icin. 1-0 olsun bizim olsun oyle mac

Derbide bizi katleden YKU ya ödülü verilmiş maç almış ali palabıyığa ise hâlâ maç verilmiyor hakemlere verilen mesaj açık lehine hata yaparsanız maç alamazsınız aleyhine yaparsanız hemen alırsınız başkan da yumuşak konuşmaya sistem sistem diye zırvalamaya devam etsin karşı tarafın bu art niyetiyle malatyayı yensen ne olur yenmesen ne olur her an doğranabilirsin ne de olsa

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Özür dilemek için TFF’ye giden bir başkanın olursa tabiki yku gibi tetikçiler hemen maç alırlar.
Ben göstermelik 1-2 hafta maç ceza vereceklerini düşünmüştüm ama salı gününden sonra hiçbir şey olmamış gibi buna görev vereceklerini tahmin etmiştim.
Bir daha çıkıp hakemler bizim hakkımızı yedi diye çıkmasın yönetim.
Biraz sonrada hocanın 8-10 maçlık ve bir kaç maçlık saha kapatma cezasını da açıklarlar.

Büyük ihtimalle bu akşam Marsilya maçından istediğimiz sonucu alabilirsek bu maçta tertemiz bir puan kaybını yazıyorum

Bozuk zeminini sevdiğim en berbat deplasmanlardan biri. Geçen sene bizi son maçta şampiyonluktan eden uğursuz takım

Üst Alt