⚽ SL 21/22 H:15 | Galatasaray 2-2 Altay | MS | 4 Aralık - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocaya guvenin olmayisini anlarim ama kotu falanda oynamiyoruz.her mac dunya kadar pozisyona giriyoruz.kaleye gelen ilk sut gol oluyor. trabzon 2 sutla mac aliyor,20 sutta gol yemiyor falan.bu hep boyle surecek degil,yarin isler terse döndüğünde nasil oldu bu da demeyin.herseye ragmen hakemle calinmis bi 10 puan var ve bu genc takimin emegini çalıyorlar.zekaniz geri degilse destek olursunuz takima

Dedeğim gibi hala teknik kadro ve hocanın değişmesi gerektiğini savunuyorum. Ama yapılan bu hakem katliamlarından sonra konuşulması gereken konu önceliğinin hakemler ve hakemleri piyon gibi kullanan tff ve onun arkasında olan siyasi uzantılar olması gerektiğini düşünüyorum.

İşte haftalardır eksik ve sorunlu meselelerimizi düzeltmediğimiz için hep hakem pislikleriyle beraber ele alınıyor malesef renktaş.keşke sadece odak noktası hakem olsada tamamiyle taraftarından camiasına hatta objektif olan diğer takımların taraftarlarıyla beraber hem bizim hem başka takımların hakkını yiyenlerin üstüne gidilip adil bi yönetimi zorla uygulatabilsek

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

takım ne top oynuyor yav 0-0 ken oynayamıyor anca golü yiyince kıpırdıyor öne geçince geri mantara bağlıyolar her maç rakip 1-0 önde başlarsa iyi oynarız evet

Hakemler art niyetli bize karsi o konuda hemfikiriz, ama bu takimin gol atamadigi gercegini degistirmez. Cok saglam bitiriciligi olan bir pivot santrofor bulunup getirilmeli. Kerem ve Halil bir birine cok fazla oynuyor. Hucum hattinda kimse kimseye pas vermiyor, sacma sapan sutlar cekiliyor. Mostofa'nin bonservisini ben olsam almam. Adam da ne teknik var, ne surat var, ne de fizik var. Hava topu dedik, onu da unuttu. Bugun kalenin onunden kacirdigi golun izahi yok.

Bunlar bataklıktaki sadece sivrisinekler hocam bataklığı kurutmadan ahmet gider mehmet gelir. Bize karşı son yıllarda düşmanca bir zihniyet oluştu bunu görmemek için kör olmak lazım.
Bu zihniyeti başlatan Demirören'di.Basaksehirle çekisirken şampiyon biz olduktan sonra direkt iki hakemi emekli ettiler (Bülent Demirlek, Serkan Çınar). Sonrası artık bu iş Galatasaray'a hata yaparsanız ceza alırsınız, Galatasaray'i dograrsaniz bize sadakatinizi kanıtlarsiniz shovuna döndü.Bu isimleri (Servet Yardımcı ve şürekasını, tetikçi hakemleri, disiplin ve tahkim kurulu temsilcileri vs.) kamuoyuna atacaksın.Sokakta yürüyemez hâle gelecekler bırakın görev almayı...Ha son öğrendiğime göre Bahattin Şimşek-Cüneyt Çakır ikilisi o rezalet FB-Basaksehir(4-1) maçının hakemiymiş.Bahattin Şimşek sahadayken Cüneyt Çakır Var'da imiş.Buradan anladığım Bahattin Şimşek çağırması gereken pozisyonda Cuneyt'i cagirmayip(Halil'in golü, İbrahim ve Fegilu'nin pozisyonları) çağırmamasi gereken pozisyonda çağırarak "aklınca Cuneyt'e operasyon yapmış". Tâbi Cuneyt'te zeki, kendini kurtarmak için bizi yakmış!

Bugün de Galatasarayı oyun üzerinden eleştiren varsa Galatasaraylı felan değildir Galatasaray düşmanıdır. Takım mis gibi futbol oynadı savaştı atamadık olay bu kadar . Takım savaşsın yenilsede birşey demem diye yırtınanlar bugün için takımı eleştiriyorlar ama dertleri başka dertleri kesinlikle Galatasaray değil.

Taraftar degil onlar .Rakip takimlara sempati duyan adamlar.Yada brn biliyorumcular.O tip adamlarin tarftarlik umrunda olmaz.Bu takim 13.olsa.14 .olsa arkasindayim.Allaha sukur iyi gunde degil kotu gunde takimin arkadasindayiz.Bu takim kotu fulbol oynayabilir ama Kotu mucadele etmiyor bence bu yuzden ben arkasindayim bu takimin.
Fazlaca pozisyon buluyor degerlendiremiyorsak, ki bu mac oyle bir macti, demek ki oynamak istediğimizi oynuyor, kalite eksikliğinden dolayi sonuca yansitamiyoruz demektir. Bu kötü oyun demek degil ki, gomisin olsaydi elinde mesela min. +10 puanimiz vardi su an. Net kalite eksikliği. Ama vaz geçmeden oyun kötü, ft istifa.
Kötü oynadigimizda zaten diyorlar eyvallah, bende kendi adima agir elestiriyorum boyle zamanlarda, sindiremiyorum kötü oyunla gelen puan kaybını. Gel gelelim iyi oynayip skor alinamadiginda da destekle takimi ki en cok destege boyle zamanlarda ihtiyaci olur bir takimin. Kötüye kötü, iyiye iyi, aksini yapmak yarardan çok zarar verir ama aksini yapmaktan vazgecmeyenler de oldukca fazla. Beni asıl üzen nokta tam da bu.

Fazlaca pozisyon buluyor degerlendiremiyorsak, ki bu mac oyle bir macti, demek ki oynamak istediğimizi oynuyor, kalite eksikliğinden dolayi sonuca yansitamiyoruz demektir. Bu kötü oyun demek degil ki, gomisin olsaydi elinde mesela min. +10 puanimiz vardi su an. Net kalite eksikliği. Ama vaz geçmeden oyun kötü, ft istifa.
Kötü oynadigimizda zaten diyorlar eyvallah, bende kendi adima agir elestiriyorum boyle zamanlarda, sindiremiyorum kötü oyunla gelen puan kaybını. Gel gelelim iyi oynayip skor alinamadiginda da destekle takimi ki en cok destege boyle zamanlarda ihtiyaci olur bir takimin. Kötüye kötü, iyiye iyi, aksini yapmak yarardan çok zarar verir ama aksini yapmaktan vazgecmeyenler de oldukca fazla. Beni asıl üzen nokta tam da bu.
Duzelicez insallah kardes sikma canina duzelemezsekte takimi terk edecek degiliz bu sene olmaz seneye olur.Avrupada bu sene bi ceyrek final yapalim .Ligdedeilk 2 .ye girelim yeterli.

Bugün de Galatasarayı oyun üzerinden eleştiren varsa Galatasaraylı felan değildir Galatasaray düşmanıdır. Takım mis gibi futbol oynadı savaştı atamadık olay bu kadar . Takım savaşsın yenilsede birşey demem diye yırtınanlar bugün için takımı eleştiriyorlar ama dertleri başka dertleri kesinlikle Galatasaray değil.
Dertleri 1 hoca.2.Ben demistimcilik.80.dakikaya kadsr mucade ediyoruz Golude atiyoruz olmayan penaltidan gol yiyoruz sonra geliyorlar hocayi elestiriyorlar.Hocanin hatalari var bu seneki cogu macta var ama su son donem kaybettigimiz puaarin sorumlusu hakemler.

Üst Alt