SL 21/22 H:16 | Beşiktaş 4-2 Kayserispor | MS | 12 Aralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:16 | Beşiktaş 4-2 Kayserispor | MS | 12 Aralık

Bu dağılmış Beşiktaş bile maç kazandı ve bizi geçti. Altay ve Malatya maçlarını nasıl alamadık hala aklım almıyor. Altay ve Malatya ligin en kötü 2 takımı.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok basit pozisyonlara falan bile girmeyeceğim, iki maçta da penaltın verilmedi ? Nasıl yenebilirsin ki ? Gol atıyorsun Malatya maçında golü veriyor ardından faul çalıyor ki var golü veremesin, Altay maçında olmayan penaltıyı veriyor rakibe.

Çok basit pozisyonlara falan bile girmeyeceğim, iki maçta da penaltın verilmedi ? Nasıl yenebilirsin ki ? Gol atıyorsun Malatya maçında golü veriyor ardından faul çalıyor ki var golü veremesin, Altay maçında olmayan penaltıyı veriyor rakibe.
Altay macinda penalti hatalı ve art niyetli idi. Benim istediğim Galatasaray Altay gibi ligin en leş takımına fark atmalı idi son 5 dakika 1 fark stres girmemeli idi. Ben Altay maçını sindiremem, o maç penaltidan çok önce bitmeli idi. Takim 1 hafta dinlendi ve geldi kaotik bir oyunla 2yi attik ama hakem doğradi ama Altay maçını sadece Hakeme bağlayan gerçeklerden uzaklaşır.

Altay macinda penalti hatalı ve art niyetli idi. Benim istediğim Galatasaray Altay gibi ligin en leş takımına fark atmalı idi son 5 dakika 1 fark stres girmemeli idi. Ben Altay maçını sindiremem, o maç penaltidan çok önce bitmeli idi. Takim 1 hafta dinlendi ve geldi kaotik bir oyunla 2yi attik ama hakem doğradi ama Altay maçını sadece Hakeme bağlayan gerçeklerden uzaklaşır.

Girdiğin pozisyonları gole çeviremiyorsun ? Şans ? Kaç maçtır böyle. Ayrıca kalemizi bulan ilk şut gol oluyor. Bu hep böyle devam etmeyecek.

Girdiğin pozisyonları gole çeviremiyorsun ? Şans ? Kaç maçtır böyle. Ayrıca kalemizi bulan ilk şut gol oluyor. Bu hep böyle devam etmeyecek.
1 mac gole ceviremezsen sansizlik olur her maç olursa beceriksizlik olur bu. Ligin en çok pozisyona girip en kötü gole çevirme yüzdesine sahip takimiz, ayrıca çok az pozisyon verip çok da yiyoruz. Atanimiz, tutanimiz iyi değil.

1 mac gole ceviremezsen sansizlik olur her maç olursa beceriksizlik olur bu. Ligin en çok pozisyona girip en kötü gole çevirme yüzdesine sahip takimiz, ayrıca çok az pozisyon verip çok da yiyoruz. Atanimiz, tutanimiz iyi değil.

Doğru gomis 3 tane top geliyorsa 2 tanesini ya gol olarak bitiyordu yada tehlikeli pozisyon oluyordu bitiricilik eksiğimiz cok fazla.

bjknin geriden gelip maci almasi fb maci icin iyi olabilir.fb bi boka benzemesede bjk fb macinda hic tepki veremeyebilirdi geriye düştüğünde vs.o yuzden Gs icin hayırlı,fb icin hayirsiz galibiyet gibi.bjkye ise bi yarari yok bu galibiyetin 👨‍💻

kanka @Murat Durmaz sana teşekkür etmemi söyledi.
steamde yazışıyoruz da sayende parasını katlamış..

5rbbkho.JPG

Gomisin gidişi 2 şampiyonluktan etti bizi kabul etmek lazim.

Ya da yerine dogru isim bulamayisimiz...Biz kacirdikca rakip moralleniyor, oyuncularimizinda enerjisi, ozguveni azaliyor. Rica etmistim moderasyondan bir sure once, kacan goller kolaji yapsak 3'te 1'i gol olmus olsa suan ilk iki siradaydik. Penalti kaciriyoruz golu gectim, pozisyonu gectim :) Derbide penalti kacirip maglup olduk.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör konusunda yönetim kurulunun alacğaı karar merakla bekleniyor. Siyah byeazlılar için İngiliz basınından sürpriz bir iddia ortaya atıldı. The Athletic'in haberine göre, Sabri Lamouchi en güçlü aday konumunda.

Sabri Lamouchi kimdir?

Beşiktaş'ın teknik direktör gündeminde olduğu iddia edilen Sabri Lamouchi'nin şu anda en güçlü aday olduğu belirtildi. Siyah beyazlı idarecilerin kısa süre içerisinde kararını vereceği kaydedildi.

Fransız teknik adam, kariyerinde daha önce Fildişi Sahili, El-Jaish, Rennes, Nottm Forest ve Al-Duhail takımlarını çalıştırdı.

bjk Sabri ball peşinde

Üst Alt