⚽ SL 21/22 H:16 | Sivasspor 1-0 Galatasaray | MS | 13 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1557076296230-png.45148

karagumruklog-png.97115
A199ABF2-7E40-4069-8795-ABB580E503A5.png
1557076358651-png.45151

1638816783609.png

Spor Toto Süper Lig 2021/22 Sezonu 16. Hafta
Sivasspor - Galatasaray
Sivas 4 Eylül Stadyumu
13 Aralık Pazartesi
18.00

Ali
Ahmet Caner Goutas Ziya
Hakan Fajr
Henrique Kerem Gradel
Yatabare

Muammer-Koray-Camara-Azubuike-Cofie-Erdogan-Kayode.​

sivas muhabiri emre ersoydan son gelişmeleri alalım
@Emre Ersoy
Bu maç MS 0 biter Rıza en

Sivas tribünü futbola küsmüş gibi geliyor havalar hafiften soğudu ama o eski soğuklardan gram esinti yok futbol oynanabilir bir hava olacağını düşünüyorum

Ertesi gününe sınavım olmasa bir de o günün akşamı hayvan gibi yorgun olmayacak olsam stadyumdan fotolar atardım. Benim gitmediği. maçlarda 3 kat daha fazla puan aldığımız istatistiği ile beraber ekimizin puan çıkartacağı kesin gibi

Sivas tribünü futbola küsmüş gibi geliyor havalar hafiften soğudu ama o eski soğuklardan gram esinti yok futbol oynanabilir bir hava olacağını düşünüyorum

Ertesi gününe sınavım olmasa bir de o günün akşamı hayvan gibi yorgun olmayacak olsam stadyumdan fotolar atardım. Benim gitmediği. maçlarda 3 kat daha fazla puan aldığımız istatistiği ile beraber ekimizin puan çıkartacağı kesin gibi
Zorlu sivasspor deplasmanindan 1 puan ile donmek guzel olur , haddimizi bilerek oynamaliyiz.

sen bunları yazarken gradel yedlini yatırıp kaldırdı arka direğe kestiği topu yatabare tamamladı
1-0 dk 7

Üst Alt