⚽ SL 21/22 H:17 | Galatasaray 1-1 Başakşehir | MS | 18 Aralık - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:17 | Galatasaray 1-1 Başakşehir | MS | 18 Aralık

Orta saha ve forvet mevkinde kalite eksikliği var doğru ama bu ortamda direkt olarak oyuncuların performansını eleştirmeyi doğru bulmuyorum yav yine bir tuhaflık var takımda net, bir şeyler doğru gitmiyor. Marsilya'ya karşı çok iyi oynayabilen bir oyuncu topluluğunun 1 küsür aydır Türkiye'de galibiyet alamaması oyuncuların odunluğu ile açıklanabilecek bir durum değil.

Sadece teknik direktör bazında değil (o da dahil) genel olarak kötü yönetiliyoruz, çözümde burada yatıyor x mevkiye x iyi futbolcuyu alınca çözülebilecek bir problemimiz yok. Hakemler tarafından katlediliyor oluşumuz da bahsettiğim kötü yönetimin bir sonucu ya da parçası, sen koskoca Galatasaray kulübüsün hacı yedirmeyeceksin hakkını, beceremiyorsan da bırakacaksın.

Her hafta mal gibi mac haftaasini bekliyorum.Her hafta puan kaypi mucadele oyun iyi veya kotu tartisilir ama biseyler yapmk lazim istifa edemiyorsaniz bask bisey yapin .Turkiyenin en buyuk takiminii bu duruma sokmak yaziklar oldun size.

Bu sezon bitti artık kadro mühendisliği yanlış yapılmış 6 no eksikti alınmadı üç forveti toplasan bi adam gibi forvet etmez yedek kaleci lazımken iyi kötü idare edeni de gönderiyorsun iki karpuzcuyu yedek yapıyorsun saçma sapan işler bu olanlara onay veren hoca tabiki sorumludur gitmeli ama gitmez başkan da gönderemez devre arası alabildiğimiz kadar adam alıp önümüzdeki sezonun kadrosunu hazırlamalıyız cicaldau morutan 5 ve üstü gibi satılmalı

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

necati ateşi dinliyorum hiç bir hakem ve hakem bozuntusu Galatasaray oyuncusuna bu ifadeleri kullanamaz ama maalesef Galatarasay'ın haklarını savunabilen bir başkanı yok.

Üst Alt