⚽ SL 21/22 H:18 | Adana Demirspor 2-0 Galatasaray | MS | 21 Aralık - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:18 | Adana Demirspor 2-0 Galatasaray | MS | 21 Aralık

Normal bir anadolu takımı bile 2-0 yenik durumda olduğu maçta üstelik 7 maçtır kazanamıyorken en kötü ihtimalle maçın son 10 15 dakikasını baskılı oynar kenarlardan sağdan soldan ortalar yapar sırf bir gol atabilmek için didinir çabalar bir aksiyon yaratır değil mi normal bir futbol takımında öyle olur

Dün maçı izlerken bu kadar basiretsiz bir takım olur mu diye düşünmekten artık futbolcuların bindikleri araba ile saha da olan oyunu düşünmeye başlıyor ve kansere yakalanacak hissine kapılıyorum ama bu takımın hocası başkanı hiç birşey olmamış gibi takılmaya devam edebiliyor.

Akıl alır iş değil

Sene başında yazdım bu adamla bu iş yürümez elli değil yüz defa yazdım evet ben demiştim kardeşim.Fm taraftarlığı yapıp transferle işlerin düzeleceğini sandılar düzelmez dü zel mez

Bu adam ve ekibi gidecek başka yolu yok
4 yıldır sesli kayıt olduğumdan beride forumda yazıyorum ama terimin müridleri her fırsatta ama bizim başarılarımız terim sayesinde diyorlar. Bıktım sıkıldım yıldım artık. Terim varken Galatasaray falan izlemeyeceğim

Ekli dosyayı görüntüle 144615

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Merhum Cengiz başkanımın tek hatası hocayı kovmamasıydı.
Şampiyonluk şansı olmasaydı kovardı, o Galatasarayı düşündüğü için kovmadı.
Bizimki de gitti Ümit Davala'yla sırıtarak sadece geçmiş olsun diyorum diye poz verdi.

O geçmiş olsun da hastalıkla alakası yok, ben yeni başkanla anlaştım hadi güle güle demeye getirdi.

Gscimbom mobil

Merhum Cengiz başkanımın tek hatası hocayı kovmamasıydı.
Şampiyonluk şansı olmasaydı kovardı, o Galatasarayı düşündüğü için kovmadı.
Bizimki de gitti Ümit Davala'yla sırıtarak sadece geçmiş olsun diyorum diye poz verdi.

O geçmiş olsun da hastalıkla alakası yok, ben yeni başkanla anlaştım hadi güle güle demeye getirdi.

Gscimbom mobil

Çok çirkin oyunlar oynandı hasta bir adamın arkasından çok

Aynen katılıyorum, tek hatası kovmamak oldu
Hatta kovsa belki şampiyon da olurduk

Üst Alt