⚽ SL 21/22 H:18 | Adana Demirspor 2-0 Galatasaray | MS | 21 Aralık - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:18 | Adana Demirspor 2-0 Galatasaray | MS | 21 Aralık

Haala suçu transferde kadro da bulan var.

Bizim köyde bir eşşek vardı önüne taze Çim ot koyarlardı o gidip dikenli çalı yerdi

Yüzde bir milyon suç transferlerde yüzde bir milyon teknik adamda ve başkanda suç.

Kadro rezalet transferler rezalet..Hala şu cümleyi nasıl kurarsınız arkadaş.Verdiğin örnek sizi tarif ediyor yahu.Pes yemin ederim pes..

Sizin gözünüzü fatih terim nefreti bürümüş.Galatasarayın menfeati falan sizin umurunuzda değil

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Genç takımız 3 seneye anca oturur bu takım dedi ya Umut
Tek derdi kalabildiği kadar kalmak
Parayı bırakıp gider mi hiç

Rezalet yemin ederim rezalet..

Üç sene yalanı genç oyuncu yalanı sırf o iki şahsın koltuklarında oturmak için uydurduğu yalandır.

Kabak gibi ortada olan Bu yetersiz oyuncu topluluğundan hala medet uman adamlar devre arasında transfer yapmamalı.En kısa zamanda seçim yapılıp alayı defolmalıdır

Yunusun özel bi yetenek oldugunu,keremden daha iyi oldugunu defalarca yazdim.Cezasahasi ici ve önünde topla bulustugunda yapamayacağı sey yok.Orda kullanılmalı.Seneye muthis bi futbolcu kazanmis olduk
yunus keremden iyi mi

bunu ikisinin seneye yapacakları transferi gördukten sonra degerlendırelım bakalım kerem gıdecegı takımda nasıl oynayacak yunus bızde nasıl oynyacak

Yüzde bir milyon suç transferlerde yüzde bir milyon teknik adamda ve başkanda suç.

Kadro rezalet transferler rezalet..Hala şu cümleyi nasıl kurarsınız arkadaş.Verdiğin örnek sizi tarif ediyor yahu.Pes yemin ederim pes..

Sizin gözünüzü fatih terim nefreti bürümüş.Galatasarayın menfeati falan sizin umurunuzda değil

Kafan mı iyi senin şu kadro başka bir hocada olsun ilk 3 garanti olur.

sonda kornerde önce oğulcan vurdu sonra mostafa heralde orda xg 2 katına fln çıktı onun dışında pek bişi yoktu. başak maçında cagne ayısının harcadıkları gibi bişi yoktu yani.

melo selçuk sneijderden taylan berkan cicaldouya. bir de bu çöpleri övenler var. kimse kusura bakmayacak ama bunlar anadolu takımı topçuları. morutanın seviyesi gs için yetersiz, cicaldou da 6 milyonluk topçu değil. yerlli kalitemiz kerem dışında vasat bile değil.

Sinirim hala gecmedi. Su macin artik bir sorumlusu olmayacak mi? Abi, burasi Galatasaray, dingonun ahiri degil. Selcuk hala transfer diyor. Baskan ne ise yariyor? Neyi bekliyor harekete gecmek icin? Sergen'in de Vitor'un da bileti kesildi. Biz neyi bekliyoruz? Yaziklar olsun.

2.20 xGden gol çıkaramadık yine. Gerçekten bu takımın çok büyük kalite ve beceri sorunu var abi. 0.53 xGden 2 gol yemek de gerçekten çok büyük başarı

Kafan mı iyi senin şu kadro başka bir hocada olsun ilk 3 garanti olur.
ne oldu şimdi şampiyonluk hedefinden ilk 3' e mi geçdik.Sen rahat ol namussuz hekemler bize karşı biraz adil olsa şu an ilk 3 deydin.
Geçen sene aynı hoca averajla şampiyonluğu kaçırdı. buna ne deyeceksiniz.Buradan terimi savunduğumu zannetmeyin.Bunuda söyliyimde çünkü anlamıyorsunuz.

Yahu arkadaş anlayın transferler rezalet kadro Galatasaray seviyesinin çok altında..
Sen bu ligde oynamak isteyensin, galip gelmek zorunda olan takımsın ve bunu uygun kadron yok.
ama yaaa konyanın kadro seninkinden çokmu iyi diye absürd kıyaslamalar yapmaya devam edin.

başkanından teknik adamına ve taraftarına kadar koca Galatasarayı küme düşüründe sizde rahatlayın bizde.

Ucuz da almadik ki :) Bir tek Boey var ucuz olan o da sakatlandi gitti. Digerlerine dunya kadar para sactik.

Reis nasıl dünya kadar para verdik.Şu futbol piyasasında 3,4 milyon nedir ki..Bunlarmı dünya kadar paralar.
ilk sene 1,1.5 milyon vermek şartıyla taksitle adam alındı arkadaş.Bu sene toplam verilen para belki 10 milyonu geçmeyecek.Çok büyük revizyon yapıyorsun bu paraya ancak böyle bir kadro çıkar.

1000 defa söyledik.Karma yapacaksın. Yok gençmiş yok kiralık olmazmış yok ucuz muş,pahalıymış gibi saplantılara girmeden karma yapacakdık.Genç ,kiralık ,yaşlı ,pahalı, ucuz hiç farketmez doğru kadro kurulacakdı.Bunu yaparkende yaş ortalamasını ne kadar düşürürsen o kadar iyi olurdu.

Aynı şekilde defans hattı komple yabancı yapılmamalı dedik.Şu ligde biz oynayan takımız,gol atmak zorunda olan takımız. İleriye fark yaratacak adamlar lazım dedik.

Fizik kondisyon olarak ligin en iyi takımıyız muhtemelen ama yetenek ortalamamız ligin ortalamasının aşağısında. Takımda Vargas gibi ince pas atacak oyuncu yok mesela.

Normal bir anadolu takımı bile 2-0 yenik durumda olduğu maçta üstelik 7 maçtır kazanamıyorken en kötü ihtimalle maçın son 10 15 dakikasını baskılı oynar kenarlardan sağdan soldan ortalar yapar sırf bir gol atabilmek için didinir çabalar bir aksiyon yaratır değil mi normal bir futbol takımında öyle olur

Dün maçı izlerken bu kadar basiretsiz bir takım olur mu diye düşünmekten artık futbolcuların bindikleri araba ile saha da olan oyunu düşünmeye başlıyor ve kansere yakalanacak hissine kapılıyorum ama bu takımın hocası başkanı hiç birşey olmamış gibi takılmaya devam edebiliyor.

Akıl alır iş değil

Sene başında yazdım bu adamla bu iş yürümez elli değil yüz defa yazdım evet ben demiştim kardeşim.Fm taraftarlığı yapıp transferle işlerin düzeleceğini sandılar düzelmez dü zel mez

Bu adam ve ekibi gidecek başka yolu yok

Özeti şimdi özledim ve terimin ne kadar gereksiz olduğunu bu takıma daha iyi anladım. Bizim takımda yunus şut çekermiydi? Cevap hayır. Emre Kılıç şut çekiyor mu? Cevap hayır. Cicaldau şut çekiyor mu? Cevap hayır. Morutan arada deniyor mu? Cevap Evet. Elimizde net iyi şut çeken 5 adam var ama terimin saçma sapan topu geveleyen oyunu yüzünden takım şut çekmiyor. Başkada birşey söylemeye lüzum görmüyorum

Üst Alt