⚽ SL 21/22 H:19 | Galatasaray 2-0 Antalyaspor | MS | 25 Aralık - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:19 | Galatasaray 2-0 Antalyaspor | MS | 25 Aralık

Kale de ayagi hic iyi olmayan muslera oldugunda pas ile cikmaya calisiyorduk

Bugun ise bana göre ayagi daha iyi olan Ismail vardi kale de ama mac boyunca pas ile cikmadik mohammed’e dogru uzun oynadik

FHdv4hWXsAUZeNe

Adamin bonservisi alininca biraz rahatlama ve daha cok sahiplenme olmus gordugum buydu. Diyorum, cok eksigi var bu adamla ilgilenmek lazim yoksa cop olarak ayrilacak. Kotu bitiricilik, eksik pozisyon bilgisi, dengesiz enerji kullanimi vs.. Birinin yardimci olmasi lazim eskilerde bir forvetimiz kendisine mentorluk yapabilir bence.

Adamin bonservisi alininca biraz rahatlama ve daha cok sahiplenme olmus gordugum buydu. Diyorum, cok eksigi var bu adamla ilgilenmek lazim yoksa cop olarak ayrilacak. Kotu bitiricilik, eksik pozisyon bilgisi, dengesiz enerji kullanimi vs.. Birinin yardimci olmasi lazim eskilerde bir forvetimiz kendisine mentorluk yapabilir bence.
Necati zaten eski bir forvet, biraz yardimci olsun.

Necati zaten eski bir forvet, biraz yardimci olsun.

O konu ile ilgili Yunus'un basliginda yazdim birkac gun once. Olmuyor sanirim bir katkisi. Necati ki oyun tipi olarak Mostapha'nin en ideal olabilecegi tipte bir isim. Bence Drogba tipi forvet dedin mi akan sularin duracagi eski oyuncularimizdan bir surelik mentorluk talep edilebilir uzaktan dahi olsa. Performans takipi, konusma, analiz vs.. Yani bu tip seyler cok zor olmamali. Parasi da verilir sayet oyle bir durum olursa. Dusunsene Drogba ilgileniyor seninle. Ne bileyim, bizdeki yardimcilar, Taffarel haric, oyunculara birsey katamiyor uzun suredir.

Üst Alt