⚽ SL 21/22 H:22 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 20 Ocak - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:22 | Galatasaray 1-3 Kasımpaşa | MS | 20 Ocak

varda özgüç türkalp varmış
anelkanın elle attığı golü veren
çizgi hakemiyken etonun elle attığını görmeyen
bugün de bu
bu herifi hala maçlarımıza veriolar Kamil Elmas uyuyor

Bizim figüran baskan hala sus pus. Ulan haftalardir takimin agzina ediyorlar, kurusiki olsa bile insan ona buna suni tehditlerde falan bulunur en azindan biraz gündem olusturur.
Candaş tolgamıdır ne boktur ondan ayar yiyen adamdan ne olur ya, onla enseye şaplak takılan adam tffye nasıl laf etsin. Bu belmasın amacı gerçekten eşref başkanın dediği gibi kendi reklamını yapmak, iş kapmak ya.

Yeni geldim kendime sinir ve uzuntuden. Ben hic yazmamistim bu konuda ama gercekten alarm calmaya basladi ve isler ciddiye bindi.
Basimizda iyi niyetli olsada bu ortama pek alisik olmayan bizi ve ligi cok net tanimayan bir hoca var. Herseyi ust uste koyunca pek parlak bir yarin gozukmuyor ufukta.

Ilk yari net kotuyduk. Saka yapmiyorum bir ara telefonda saga sola bakmaya basladim macin sesini bile azalttim hatta. Yana pas geriye pas.. Zaten bunu elestiriyorduk simdi ic saha, kazanmamiz ya da yenilmememiz gereken macta bunlari izlemek can sIkIci.

Emre ve Aytac ile baslamamak bence hatali. Hocanin tercihidir falan ama bunlarin yerine bunlarla benzer profil ve gecmisteki isimler degil alakasiz isimler kullanildi sirf daha iyi defans yapabilmek icin buna adim gibi eminim. Sonuc yine 3 gol yendi, birkac tane de kacirdi rakip. Alpaslan ve PVA yerine, orada Aytac daha oturakli olurdu. Onceki macta da stoper olarak oynatti. Arkadas, biri hocaya soylesin bilmiyorsa, bu adam ortasaha ve defansif tipte olan elimizdeki tek 6 numaramsi. Boyle diyorum cunku kalitesi tartisilir. Ama eldeki malzeme bu.

Emre girdikten sonra cok net hizlandik ve agresif oynadik. Ben sayamadim ama 3-4 top kaptigini hatta 1'nde gole de gidebilecek duruma geldik. Ve hatta 1'de penalti kazandirdi ama hakem malum onu ic etti. Ama penaltiydi.

Rumen biraderler, benim icime ilk gunden beri sinmeyen isimlerdi. Bunu yazinca simdi "sorumluluk ve uzuntuyu" kaybetmis degilim. Ama ben dedim demek olmasada, bunu belirtiyorum cunku icime sinmedi. Yanlis saymadiysam 38 yasindayim, bu adamlar bu fiyatin topcusu degil ya da gercekten biz kullanamiyoruz. Ama yaptiklarini izlerken ara ara ufak tefek isik gorsemde cok ciliz. Genelde hatali paslar, yanlis tercihler, kotu sutlar.. Cica, 1mt arkasina pas veremedi, kotu pas duzelmedi dondu pozisyon oldu mesela. Morutsan, 2-3 atakta hatali tercihleri kullandi yani basit ve anlamsiz denemeler.

Halil, golu bir parca rastlanti ama dusuncesi guzel. Yalniz bu her zaman gol olmaz ya savunma mudahale eder, ya ayakta kalir ya da kaleci uzanir. Yinede gol ve sonuc olarak skor oldu. Bunun disinda, asistini gole ceviremedi (yani asistini yedi) Kerem. Guzel getirdi. Bugun daha iyiydi yine de tek forvet olamayacagi gibi bizim bekledigimiz bircok seyi veremeyecek kapasitede. Ikinci forvet tipinde daha verimli olacagini dusunuyorum.

Marcao, onceki haftalarda yazmistim. Serbest dususte bu da. Her mac cok net 3-4 hata yapmaya ve kart gormeye devam ediyor. Bugun yenilen 2 golde hatasi olan isimlerden. Gecen macta da boyleydi. Nelsson'a oranla daha cok hata yapiyor demek yanlis olmaz.

Kaleci-Ismail, ben kendisine kizmiyorum. Onu burada tutan hocalar buna Terim dahil sucludur. Yetersiz bir kaleci. Burada isi yok ama ona silah dayanip kal denmediginden de suphem yok. O yuzden, bu adami isliklamak ahmakliktir.

Yedlin, lutfen bu adami gonderin gitsin. Bombos bir adam.
Omer, bu seviyenin ve Galatasaray'in oyuncusu degil. Bu kadari yeter sanirim.
PVA, idare ediyor bu siralar ama o klasik pas hatalari aynen devam ediyor. Zeka sorunu var, Omer gibi.
Kerem, sorumluluk almaya devam ediyor. Bu dedigim hala gecerli.. Elimizdeki en iyi oyuncu ve ilginctir 3.ligden bu seviyelere cikti. Cok calistigini dusunuyorum. zekide bir oyuncu dikine net oynuyor ama en buyuk eksigi ise daha sade oynamasi.
BAY, bu takimda ne isi var bilmiyorum. Cica'nin kirk yilin basi attigi o ara pasinda kaleciye dogru top suruyorsun. Sut cek, topa bas, pas ver.. Bilmiyor...

Gunun sonunda, bu takim kalitesiz ve uyumsuz. Cok net 4 bolgeye acil transfer gerekiyor. Yunus ve Okan'da cagirilmali. Kotu takimiz, yanlis futbolu oynuyoruz (eldeki corbaya uygun degil bu servis). Hoca'da bence bu takima uygun bir isimde gil. Eldeki ile en iyi verem alabilecek bir isimden ziyade uzun soluklu pas tabanli teknik seviyesi yuksek bir takimin hocasi olabilir en cok.

Bol sans diliyorum bize.. Uzun oldu, imkani olmayan okumayabilir tabi :)

Candaş tolgamıdır ne boktur ondan ayar yiyen adamdan ne olur ya, onla enseye şaplak takılan adam tffye nasıl laf etsin. Bu belmasın amacı gerçekten eşref başkanın dediği gibi kendi reklamını yapmak, iş kapmak ya.

En gec Ali Koc ile arkadas olmasindan anlamaliydik bunun ne mal oldugunu. Esref de ayni b.kun laciverti, onun da divan kurulu baskani olarak sergiledigi hal ve tavirlarindan ne mal oldugunu biliyoruz zaten.

Bir insan 25 milyon euro harcayıp bu derece kötü takım nasıl kurar lan. Şu kadro için harcanacak hepi topu 7-8 milyon Euro falandı.
Bol keseden salllamışlar.
Hele o barış denen herife 1.5 milyon Euro verip alan scout ekibinden görüşmesini yapıp alan herife kadar kim varsa bir tanesi bile kulüpte kalmamalı. Hocaysa hoca başkansa başkan alayı kulübü bilerek ve isteyerek zarara uğratmaktan ihraç edilmeli.

Elinde emreç, yunus varken sadece iki ham oyuncuya totalde 6.5 milyon Euro veren de verdiren de suçludur kardeşim birileri çıkıp bunu açıklasın.

Şurada yapacağınız 3 tane transfer vardı birisi kesici ön libero, adam gibi bir tane siyahi kanat forvet bir tane de skorer forvet arkası.
Ulan aldığınız bir tane oyuncu mu işe yaramaz yahu, hepsinde aynı özellikleri aramışlar.
Güçsüz, pısırık, özgüvensiz.
Bu takıma en az 5 tane acilinden transfer lazım, kiralık mı alır yoksa kişisel ipotek mi yaptırır kendisi bilir, el birliğiyle sıçtıkları bu boku en çok sıçan temizleyecek kardeşim Lami cimi yok.

Transfer sezonu açılalı 9 gün olmuş kalede kovadan hallice adam var herif daha kendi sözleşmeli oyuncusunu geri getirtemiyor bu kadar başkan herif işte.

Hadi bu kova, lan arkadaş 3.kaleci olacak o saçlı herif ne diye bu takımda tutuldu lan.
Delirecem yemin ediyorum delirecem bak.

Bir insan 25 milyon euro harcayıp bu derece kötü takım nasıl kurar lan. Şu kadro için harcanacak hepi topu 7-8 milyon Euro falandı.
Bol keseden salllamışlar.
Hele o barış denen herife 1.5 milyon Euro verip alan scout ekibinden görüşmesini yapıp alan herife kadar kim varsa bir tanesi bile kulüpte kalmamalı. Hocaysa hoca başkansa başkan alayı kulübü bilerek ve isteyerek zarara uğratmaktan ihraç edilmeli.

Elinde emreç, yunus varken sadece iki ham oyuncuya totalde 6.5 milyon Euro veren de verdiren de suçludur kardeşim birileri çıkıp bunu açıklasın.

Şurada yapacağınız 3 tane transfer vardı birisi kesici ön libero, adam gibi bir tane siyahi kanat forvet bir tane de skorer forvet arkası.
Ulan aldığınız bir tane oyuncu mu işe yaramaz yahu, hepsinde aynı özellikleri aramışlar.
Güçsüz, pısırık, özgüvensiz.
Bu takıma en az 5 tane acilinden transfer lazım, kiralık mı alır yoksa kişisel ipotek mi yaptırır kendisi bilir, el birliğiyle sıçtıkları bu boku en çok sıçan temizleyecek kardeşim Lami cimi yok.

Transfer sezonu açılalı 9 gün olmuş kalede kovadan hallice adam var herif daha kendi sözleşmeli oyuncusunu geri getirtemiyor bu kadar başkan herif işte.

Hadi bu kova, lan arkadaş 3.kaleci olacak o saçlı herif ne diye bu takımda tutuldu lan.
Delirecem yemin ediyorum delirecem bak.

Yazin boyle yapacaklardi.

- Kaan Ayhan 5m
- Gedson Kiralik (zorunlu satin)
- Vilhena (0 kiralama bedeli ile espanyola gitti)
- Erik Pulgar ( en maliyetli transfer bu olurdu)
- Tecrubeli golcu/ Teemu Pukki cuk otururdu. (kiralik yada cuzi bonservis)
- Tecrubeli Kanat (Kiralik)

Okan
Boey - Marcao - Kaan - Pva
Pulgar
Kerem - Gedson - Vilhena - Moses Simon
Pukki​

Yazin boyle yapacaklardi.

- Kaan Ayhan
- Gedson
- Kiralik Vilhena
- Erik Pulgar
- Tecrubeli golcu/ Teemu Pukki cuk otururdu.
- Tecrubeli Kanat

Okan
Pulgar
Kerem - Gedson - Vilhena - Yunus
Pukki​
Kimi alırlardı bilemem ama sorsan berguisleri vs bulan adamlar gidip cicaldau'ya 6, nelssona 7.5, morutana da 5 milyon Euro veriyorlar.
Aynı adamlara kalsa fenerin geçen sene 2.5 milyona aldığı herifi bulmuşlar güya. 10 milyona domalırdık heralde.

Transferde yolssuzluk mu yapılıyor ne oluyor anlamıyorum. Geçen sene 1.5 milyona giden herif vardı 200binimiz yok diye alamadık herifi hani.
Ulan ne oldu da 1-2 milyon Euro'luk yeteneklerden 5-10 milyon Euro'luk olmamış heriflere dönüştük sonra para yok yea.

Scout falan boşa besliyoruz 2 tane taşşaklı menajerle anlaşsan al sat %20 versen bu kadar zarar etmezsin. Arşiv varmış da gitseler bile devam edermiş de.
Ulan satılıyordu satılsın da kurtulalım ya durdukça daha bi kinleniyorum insan bile isteye bu kadar aptallığı üst üste yapıp ısrarına devam eder mi yahu

Hatırladığım kadarıyla ilk defa bir maçımızı bitmeden kapattım. Hiçbir yönden iyi değildik.
Kasımpaşa ikili averajda önümüze geçti bir de😁

Yeminle eger o denizli macinda o adi hakem 97 dakikada üzerine daha zaman eklemezse ve bitmis macin üzerine bi korner daha oynatmazsa bugün fatih terim kovulmamisti ve biz bu durumda olmazdik. Isin momentumu orasi iste. Takimin moreli ve güveni o macla yerle bir oldu. Sonra giresun maci geldi olan oldu. Halbuki denizli macinda sezonun en iyi oyununu oynadik hucum anlamda. Alt lig takimi demesin kimse, diger takimlarin da ne oynadiklarini gördük biz kupada, o takimlara karsi. Bu sezon okadar dograndik hatta bugünkü macta verilmeyen penaltiyla bile, ama bizi bu sezon tamamen bitiren o adi denizli macin hakemi oldu. Birde ne hakemi ya diyenler vardi, öyle böyle yenmen lazim alt lig takimini diyenler. Ama kupanin kurallari farkli iste, gecen gün dortmund bile almanya kupasinda 2 lig takimina elendi. Dedigim gibi denizli macindaki hakeme bugünkünden cok daha fazla sinir oldum, cünkü sezonun gidisatini belirledi.

Son düzenleme:
- Kaan Ayhan 5m
- Gedson Kiralik (zorunlu satin)
- Vilhena (0 kiralama bedeli ile espanyola gitti)
- Erik Pulgar ( en maliyetli transfer bu olurdu)
- Tecrubeli golcu/ Teemu Pukki cuk otururdu. (kiralik yada cuzi bonservis)
- Tecrubeli Kanat (Kiralik)

Okan
Pulgar
Kerem - Gedson - Vilhena - Moses Simon
Pukki​
motzum hep dedik dandik rumen liginden 5-6 milyonlara oyuncu alinmaz diye, bizim lig les bunlarinki bizimkinden les, cok tepki gördük burda, planlama cok yanlisdi, sanki dünyada baska genc oyuncu yok, aynisi berkan icinde gecerli, 4,5 milyon Euro …

Screenshot-20220121-041836-com-vanced-android-youtube-2.jpg

40 yaşına geldim, kendimi bildim bileli şu takımı destekliyorum. İlk samiyene gittiğim maç kubilay türkyılmaz ve stauce'li bir bursaspor maçı, gördüğüm en ruhsuz ve kötü takım diyebilirim. Takım kümeye gidiyor, ömer efendi kaptan çıktığı maçta maç sonu gülerek rakip takımın oyuncularıyla şakalaşıyor. Arda olmuş 100 kg mafya tipiyle ağır abi gibi takılıyor. Alınan romenler çöp, forvet yok, kalede tarihin en kötü kalecisi var ve sözleşmesi uzatılmış, sağbek biri kör üçünü topla bir adam etmez. Orta sahada alpaslan ve sol bek oynuyor. Bu nasıl takım arkadaş ? Eğer transfer yapmazsak direk düşeriz. Şu an ligde malatya ve altay ile beraber en kötü futbolu oynayan takımız net.

Kiraya verdiğimiz okan, yunus, hatta akbaba bile şu takımda çok rahat oynar. En kötü acil bunları geri çağıralım. Çöplerden ne göndersek kardır. Çipe, fatih, arda, aytaç, omar, yedlin, luyindama, assuncao filan hemen gönder gitsin, takas filan bir kaç adam alınabilir belki.

Acil 6 numara ve kaleci şart bu takıma gedson filan bu saatten sonra bu leş takıma gelir mi bilmem?

Terim'in bu leş kadroyu kurmada başkan kadar suçu var ve gönderilmesi yanlış değil hatta geç kalınmış bir karardı. Ama torrent şu durumda çok ama çok yanlış tercih, ligi ve futbolcuları tanıyan okan, bülent bu geçiş döneminde olabilecek isimlerdi. Fb bile ismail'i getirdi bence doğru tercih yaptılar. Torrent ligi oyuncuları ülkeyi tanıyana kadar kümeye gideriz.

Pazar günü ts sonrasındaki alanya maçlarına banko mağlubiyet gözüyle bakıyorum. Sonra zaten potada oluruz transfer olmaz ve bir mucize olup toparlanmaz isek malatya ve altay'dan sonra en güçlü 3.düşme adayıyız.

Düşenin dostu olmaz misali biz ne kadar kötüysek, hakemlerde bize karşı bir o kadar art niyetli, sanki bir güç düşmemizi istiyor gibi.

Bilmiyorum kulüp satış olabilir mi biz normal bir kulüp değiliz lise filan işleri var. 17 yaşındaki liseli bebeler hak sahibi ve fosil dedeler ama satılması durumunda alır bir arap transfer filan yapar ama eski tadı alır mıyız bu takımdan bilemiyorum.

Son olarak terim diye bağıran taraftara gerçekten gülüyorum artık, ulan bu kadroyu babam mı kurdu? Yeter artık olmuyor terim ile anlayın şunu. Bu ülke insanı neden kaybediyorsa bu duygusal ve kişiye tapma ve hatalarını görmeme yüzünden kaybediyor.

Üst Alt