⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Hamsik eğer oynamazsa bizim açımızdan iyi olur. İlk yarıdaki maçta sahanın en iyisiydi. Orta saha üstünlüğü Hamsik oynadığı takdirde otomatikman Trabzonspor'da olacaktır. Taylan formsuz ve cezalı. Cica da iyi oynamıyor. Elimizde yalnızca Berkan var o da tek başına bir şeyler yapamaz. Berkan, Cica ve Emre Kılınç üçlüsüyle çıkmalıyız. Boey formsuz, Nwakaeme karşısında dağılabilir. Yedlin daha hazır duruyor, sağ bekte onunla başlamalıyız.

İlk maçın ilk yarısı gibi oynarsak kazanırız. İlk maçtaki gibi Emre Kılınç sağda, Morutan sağ içte başlamalı. Berkan 6 numarada olmalı.

Hatay maçını kazanacaktık , Aanholt penaltıyı atsa bile kazanırdık.

Fakat sonrasında hakemin içimizden geçmesi sonucu , bir reaksiyon verip çıkışa geçme şansını kaybettik.

Üzerine performansı iyi olmayan orta sahamızı da boşalttı , gidip Paşa'ya da yenildik.

Moral olarak bitik bir haldeyiz. Bu maçta 0 puandan başka sonuç , şaşırtır beni.

Okadar kötü bi kadromuz var ki 11 kuramıyorsun…
Trabzon ve Alanya maçlarından iki mağlubiyet aldığın an 16.-17. oluyorsun…
Geçen sezon ki basket takımına döndük…

Hatay maçını kazanacaktık , Aanholt penaltıyı atsa bile kazanırdık.

Fakat sonrasında hakemin içimizden geçmesi sonucu , bir reaksiyon verip çıkışa geçme şansını kaybettik.

Üzerine performansı iyi olmayan orta sahamızı da boşalttı , gidip Paşa'ya da yenildik.

Moral olarak bitik bir haldeyiz. Bu maçta 0 puandan başka sonuç , şaşırtır beni.
Güldürme beni bumutum

Kötüyken reaksiyon gösterip büyük maç kazandığımızı hiç hatırlamıyorum. Varsa da çok nadirdir. Genimizde yok. İyi ya da vasat isek kazanırız derdim de , bu şekil kötüyken 1 puanı öpüp başıma koyarım. Olur ya 3 gelirse bide çok büyük moral motivasyon olur, inanılmaz ihtiyacımız var buna şu an.

Üst Alt