⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Bu maç kırılma maçıydı bence..

Oyuncular artık bu maçtan sonra "İyi oynasakta kaybediyoruz" psikolojisine girdi.. Bu psikoloji çok tehlikeli..

Bu yüzden acilen ilk 11'e 4 tane oyuncu lazım.. net bir ön libero, Bir tane solbek, 1 tane 8 numara, 1 tane bitirici bir forvet.. 3 yerli olarak Kerem, Emre Kılınç ve Berkan oynayabilir..

Muslera ne zaman dönecek bilmiyorum fakat musleranın döndüğünü düşünürsek;

Muslera

Boey - Nelsson - Marcao - Transfer

Transfer - Transfer (Berkan)

Emre - Feghouli - Kerem

Transfer (M.Mohamed )

3 yerli zorunluluğu elimizi kolumuzu bağlıyor.. Keşke yunus akgün ve Emre Akbaba gönderilmeseydi..

İlk yarı bu kadronun şu ana kadar lig için göstermiş olduğu en iyi performanstı. Torrent hoca belli ki bir şeylere çalışmış, onları zihninde canlandırmış ve bu kalite yoksulu takıma bunu oynatmış fakat ikinci yarı hem kalite yoksulluğundan hem fiziksek yoksulluktan yine bir şeyler olmadı. 65-80 arası yine bir şeyler yapmaya çalıştı takım ama onda da Uğurcan engeline takıldı.
Ben hoca tarafından şu an memnunum, yönetimin bu takıma bir tane Gedson, bir tane ne yapması gerektiğini bilen 6 numara ve bir tane forvet alması şart ya da oturup Muhammet'e dua edeceğiz.
Serdar Ali Çelikler'in dediği gibi, tamamen kalite farkından kaybedildi bu maç. Abilerim ve kardeşlerim tonlarca para bayılıp alınan o iki Romanya'lı topçu nerede, ne alemde?
Berkan ve Taylan ile olacak iş değildi, her 2 lig maçının birinde bu ikiliden kaynaklanan hata ile garanti gol yiyoruz çıldıracağım.
Fatih ise İsmail'e göre gayet iyiydi, o ikinci golde Fatih'in yanına Donnarumma'yı da koysak çıkmazdı o gol.
Lütfen yazdıklarımın aksi bir şey düşünen bana cevap yazsın.

Bu maç kırılma maçıydı bence..

Oyuncular artık bu maçtan sonra "İyi oynasakta kaybediyoruz" psikolojisine girdi.. Bu psikoloji çok tehlikeli..

Bu yüzden acilen ilk 11'e 4 tane oyuncu lazım.. net bir ön libero, Bir tane solbek, 1 tane 8 numara, 1 tane bitirici bir forvet.. 3 yerli olarak Kerem, Emre Kılınç ve Berkan oynayabilir..

Muslera ne zaman dönecek bilmiyorum fakat musleranın döndüğünü düşünürsek;

Muslera

Boey - Nelsson - Marcao - Transfer

Transfer - Transfer (Berkan)

Emre - Feghouli - Kerem

Transfer (M.Mohamed )

3 yerli zorunluluğu elimizi kolumuzu bağlıyor.. Keşke yunus akgün ve Emre Akbaba gönderilmeseydi..

Yazin yazdik, laf yedik.. Kalmaliydi Emre eger cok israr edip gitmek istemediyse. Emre'yi sevip ayilip bayildigimdan degil, eldeki yerli kalitesi yuzunden.

Macin ozetini simdi izledim. Kahroldum. Kesinlikle yenilmeyi haketmemisiz. Trabzon kaliteli elemanlariyla kazanmis. Mesela Taylan'in yaptigi hatayi Trabzon'lu biri yapsaydi biz onu gol yapabilirmiydik? Hic sanmiyorum. Cok bariz kalite eksikligi var takimda.

Macin ozetini simdi izledim. Kahroldum. Kesinlikle yenilmeyi haketmemisiz. Trabzon kaliteli elemanlariyla kazanmis. Mesela Taylan'in yaptigi hatayi Trabzon'lu biri yapsaydi biz onu gol yapabilirmiydik? Hic sanmiyorum. Cok bariz kalite eksikligi var takimda.
Trabzon un lider olmasının sebebide bu işte. Adamlar eline geçen her fırsatı iyi değerlendiriyor.Bakesatas ın attığı golü bizde atacak oyuncu yok.

10 dakika içinde saçma sapan bireysel hatalarla elimizden kayıp gitti maç, hala kendime gelemedim.Bu gollerin de son dakika gelmesi çok yıkıcı oluyor bari önceden yeseydik de boşuna umutlanmasaydım.:)

Çok dramatik bir maç oldu. Maçı elimizle verdik. İlk yarı bu sene oynadığımız en iyi oyundu. Ve ilk kez takım ışık verdi. Ama hala merak ediyorum, bu adamı kim bulup çıkardı?

başlığa bak zar zor 100 sayfa yazılmış. şimdi anadolu maçlarında bile 150 160 sayfa yazılıyor. geçen seneki enkaz devam etse forumda kimse kalmayacaktı muhtemelen
1674691898339.png

Üst Alt