SL 21/22 H:25 | Trabzonspor 2-1 Konyaspor | MS | 13 Şubat - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:25 | Trabzonspor 2-1 Konyaspor | MS | 13 Şubat

Ben anlamıyorum abi, Palut varken herkes tutturmuş Okan diye. Şahsen severim Okan'ı tjk'li olduğuna inansamda ama liyakat biraz yahu. Medya gücü yok, pr yapamıyor ya da herhangi bir camianin evladı değil diye özellikle işin medya kısmında bu kadar arka plana atılması açıkçası üzüyor beni.
Büyük takım çalıştırmayı hak ettiğini düşünüyorum tekrar belirteyim, kıçı kırık takımlara yaptırdıkları, özellikle aykutun bu enkazını alıp oynattığı top ve önemli özelliği kenarda yaptığı liderlik göz önündeyken medyada kaptan Bülent kadar yer almaması bir futbol sever olarak canımı sıkıyor.
Açıkçası büyük takım devralıp, arkasında durulduğunda çok başarılı olabileceğine inanıyorum. Net şekilde Okan ya da Bülent hoca yerine başımızda görmek isterim.

Okan ile Bülent boşta olduğu için herkes onları istiyor olabilir.

Yazik oldu hemserilerime. Siz herseyin en guzelini layik ediyorsunuz bu kirli futbol camiasinda. Lobisiz, medya destegi olmadan, devlet desteği olmadan anca bukadar oluyor. Yigitlerim benim.

Konya 2-1 olana kadar top oynamadi ondan sonra da doldur boşalt yaptılar zaten ben beğenmedim
Olur mu hocam 2. yarı bir ara %95 falan top ayaklarında diye düşündüm, öyle mıy mıy değil sonuç odaklı oynarken hemde. Ne oldu birden, Wakayeme ts hiç oynamazken 2. yarı şapkadan tavşan çıkardı, yoksa en az alıp giderlerdi 1 puanı.

Ha kadro kaliteleri belli, ts deplasmaninda ts karşısında bu kadar oynarsın bu kadroyla zaten. En beğendiğim özelliği maksimum verimi alabiliyor hangi takim olursa olsun.

Bide bizi nasıl aciz duruma düşürdüğü aklımda dönüp duruyor. Daha önce kötü oynadığımız bir sürü maç sayarız ama hiç aciz duruma düşmedik konya haricinde.
Yani demem o, kaliteli klas oyuncuları olan takım alırsa çok başarılı olur bu adam.

Yav şampiyon olsalar ne fener ve Galatasarayla neredeyse aynı parayı alacak adamlar. İsterlerse her sene şampiyon olabilirler önemli olan Avrupa'daki senin başarılı olman.
Heriflerin başındaki hoca olacak kişi Avrupa ligi maçı ne yav kafasında. Ş.ligine katılamazlarsa kimse şaşırmasın.

Ayrıca gel gelelim adamlarda 40 türden 50 tane adam var ama kimse yav dur şu topu az çevirelim 10 dakika sonra kaleye gideriz demiyorlar, şampiyon olacak takım 11 kişi kapanıp kontra futbolu oynuyor, bekleri orta sahayı geçiyor pasını atıyor, kaptırıyor hemen geriye dönüyor. Bizim sizofrenler ise soldan koşuyor sağ kale çizgisinden boş bıraktığı alandan yenilecek golü izliyor.
Düzen yok disipline edemiyorsun. İsimden bağımsız bir şekilde işler yapmamız lazım artık. Koşmayan mücadele etmeyen kenara alınmalı.
Ketrm götünü yırtarken ay uf biraz dalaklandım şuradan izleyeyim diyen herifler kadro dışı kalmalı gitsin maç vakti floryada köpek gibi ağır antrenman yapsın aklı başına gelsin.
Mustafa, marcao, cicaldau farketmez

Cornelius cikiyor Djaniny giriyor
Visca cikiyor Yusuf giriyor
Bakasetas cikiyor Hamsik giriyor
Abdülkadir cikiyor Berat giriyor
Nwakaeme cikiyor Kouassi giriyor

Olay bu.
Biz de 30 milyon euro harcadık transfere neden bu şekilde rotasyonumuz yok ? Rakibin şusu var busu var demek yerine bu 30 milyon euro nereye harcandı ? Diye sormak daha mantıklı olur renktaş..

Biz de 30 milyon euro harcadık transfere neden bu şekilde rotasyonumuz yok ? Rakibin şusu var busu var demek yerine bu 30 milyon euro nereye harcandı ? Diye sormak daha mantıklı olur renktaş..
Biz sorar dururuz renktaş, cevap verilebilecek mi ki? Bu hale gelmemizin nedeni olan adamı kovuyoruz ama yine haklı olan da o, suçsuz olan da o, hakkı yenen de o, kendince en buyuk galatasaraylı da o. Hep o

Bu sene şampiyon takım şampiyonlar ligine katılamıyor maalesef biz Türk futbolu olarak kendi içimizde savaşıp duralım ülke futbolu batıyor

Ulan Trabzon ne bahtsız takımsın 37 sene sonra ilk defa şampiyon olacaksın ama şampiyonlar ligine gidemeyeceksin kadere bak.

bizim yasadigimiz durum rezilligin baska bir boyutu iki kus familyasida (bugün bjk yenerse) bize 11 puan takmis olacak. ayrica bize ne kuslardan biz düsme hattindan bir an önce kurtulmaliyiz.

kalan maclarimiz:

hicbir maci kesin aliriz diyemiyorum

banko maglup olacagimiz mac sayisi 6

kalan 7 mactada 3 galibiyet 4 beraberlik flan alsak 42 puan ediyor ligde kalir miyiz bilmiyorum

a.JPG

Zaten gitseler rekoru egale edip dönerlerdi avci ön eleme de sever elenmeyi gene lige asılır seneye onlarda istiyordur gitmemeyi para zaten siyasilerden geliyor

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu ülkede Avrupa'da başarılı olabilecek tek takım Galatasaray'dır. Bu gerçekle yüzleşmeleri gerekir. Ligde küme düşecek takım bile Avrupa'da tozu dumana kattı, ölüm gurubundan namağlup lider çıktı.

bizim yasadigimiz durum rezilligin baska bir boyutu iki kus familyasida (bugün bjk yenerse) bize 11 puan takmis olacak. ayrica bize ne kuslardan biz düsme hattindan bir an önce kurtulmaliyiz.

kalan maclarimiz:

hicbir maci kesin aliriz diyemiyorum

banko maglup olacagimiz mac sayisi 6

kalan 7 mactada 3 galibiyet 4 beraberlik flan alsak 42 puan ediyor ligde kalir miyiz bilmiyorum

Ekli dosyayı görüntüle 151249
Rize gümrük Malatya Sivas kazanırız
Bjk yi yenme ihtimalimiz yüksek
14 maç kalmış galiba 20 puan alırız kesin
49 ile 60
arası puan toplarız
Alıntıla bu mesajı sezon sonu görüşürüz

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt