SL 21/22 H:26 | Fenerbahçe 2-0 Hatayspor | MS | 20 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:26 | Fenerbahçe 2-0 Hatayspor | MS | 20 Şubat

Kadro genisligi acisindan bakinca hak veriyorum sana cunku gercekten yerli oyuncu kalitesi yuksek degil bizde. Ferdi'yi lakin getirecek maddi gucumuz ve ikna kabiliyetimiz yok. Fener istemedigi surece kimseye kaptirmaz onu, zaten haberlere gore 15 milyon TL ucret teklif ettikleri yaziliyor. Bizim o seviyelere cikmamiz imkansiz , takimdaki diger oyuncularin ucretlerine bakarsak.

Doğru, buna da ben katıldım zaten. Ekonomik olarak imkansız ama biz fb gibi kulüp değiliz yine de, yani ufak bir kıvılcım ile yeniden oluşumla değişebilecek bir güce de sahibiz ki bu camianın bu huyunu da seviyorum. Arada başarıya yapılan şey başarısızlığa da yapılıp cezasız bırakılmıyor. Satış olursa, yerli kalitesi açısından düşünülebilir dedim. İlla olsun diyemem. Bu paraya ise bize de zor. Belki bizim adımız rakamla oynar demek istedim de ne kadar düşer, yerli olan herkes bunu kullanacaktır. Sınırı yani. Menajer o bu çakallığı da cabası. Alamıyorsak aldırmayalım en azından. 🤣

Üst Alt