⚽ SL 21/22 H:28 | Konyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 5 Mart - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:28 | Konyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 5 Mart

Takımda en fark yaratacak oyuncu Morutan, o da 2 hafta kadro dışı, bugün de 80'e kadar yedek.
Yahu bir adamda yetenek varsa koyarsın sahaya, iyi ya da kötü oynar onu bilemezsin ama koyarsın ki gol mol atabilesin. Yav hadi yedeği geçtim kadro dışı kadro, çıkıp kontenjana takıldı diyor bide utanmadan.

2.yari beraberligi bulabilirdik Kalecileri iyiydi.Ilk yarida Konya bisey oynamadan 2 gol atti.2.yarida tek pozisyonlari var.Gomis Yorgun takima karsi daha iyi oynuyor.Gomis M.odan iyi oldugu halde her zaman klubude olmali sonradan girince takimi atesliyor.Sonucta Lig 2.sine karsi oynadik yenildik.Ama haftaya evimizde Tinercileri yenmeliyiz.

Büyük Galatasaraylı Fatih teriminde her kıritik maç öncesi foto paylaşmasıda beni iğreti etmeye başladı

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi oynamadık ama adil bi skor değildi,hakkı beraberlikti ,pulgar oynatılmamalı ,bence oynatılmazda ,yediğimiz iki gol hala bi hata bile olsa gol yiyoruz ,millet neler kaçırır bize gelince gol olur.

Her ne kadar barca maçında kafa ordaydı durumu eğer varsa öyle bişey büyük saçmalıktır ,barca maçına değil oynadığın maça odaklanacaksın.

Bugün ben yenileceğimize hiç inanmadım ,buyüzden sık sık maçı çevirecez diye yazdım son iki maçla alakalı bi beklenti değildi ,gerçekten inanıyordum ama demek yanlış hissettim,morutanın şutu gol olsa veya onlardaki gibi sekse oyuncumuzun önüne atsak ,nelsonun mu berkanın kafa şutu onlardaki gibi gol olsa kaleciler her maç bize sadece noyer olası tutmasa son 15 dkk kazanabilirdik bile.

Ben herzaman şuna inanırım,bir insan hakikaten çalışıyorsa mutlaka meyvesini kat kat alır,ben hocanın emek harcadığına inanıyorum ve harcıyorsa karşılığını mutlaka alır,olaki bizde alamadı başka yerde alır.İNŞAALLAH bizde alır bizde büyük başarılar kazanırız.aslolan GALATASARAYdır

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Göztepe ve Rize galibiyetleri göz boyadı, ligin en kötü 3 takımından 2sini maglup etmek normal sonuçtu tıpkı bugünkü gibi.

Kerem o kadar geriledeki top sürme yok,çalım yok,pas yok,şut yok,fizik zaten yok oyun zekası sıfır 10 miyon € veren varsa gitsin yoksa gideceği yer erzincan bile olmaz

SM-A307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sorun kerm değil ki hep aynıydı bu herif alan açamıyoruz alan. Cİcaldau da ceza sahasına giriyordu o da yok biri kanatta öbürü orta sahada sabit duruyor.
Keremi ofansta serbest oynatmazsan verim alamazsın. Başarılı olduğu oyuna bakarsan kontratak futbolunda rakip eksik yakalamak.
Atağa çıkarken daha pas veremiyor takım.

Boey ve pulgarın takımda yeri yok. Gomis 60tan sonra girmeli. Morutan oynamaya başlamalı. Kerem biraz yedeğe alınmalı. Cica oyuna almaya dişünülmemeli bile

Üst Alt