SL 21/22 H:29 | Alanyaspor 2-5 Fenerbahçe | MS | 13 Mart Pazar - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:29 | Alanyaspor 2-5 Fenerbahçe | MS | 13 Mart Pazar

Böyle şaibeli bir ligde de rakiplerin kalecisini falan övmezsiniz ya.Ben de Larin'e uçuyor kaçıyor diyeyim o zaman.Hatay'a 4 gol atmıştı malum.

Kayırılmadıkları adil bir ortamda, başabaş rakiplerine bile nasıl rezil olduklarını izledik.Geçelim bence.

2-2 iken net penaltı verilmedi efecana. Hafta boyunca ağladılar .. aldılar işte maçı. Ayrıca ben hayatımda bu kader net şike yapan bir kaleci daha görmedim. Adam bunlara ve tinercilere habire maç satıyor kimsenin umrunda değil.

akbili şampiyon yapacaklardı belediye seçimleri yüzünden akbile yatmalar kayırılmalar destekler çekilince kabak gibi ortada kalıp şampiyonluğu kaybettiler bize,sonraki sene koronayı fırsat bilip stadları boşaltıp ,akbili yaptılar ,sonraki sezon en basitinden 12 maç boyunca sarı kart cezalısı rosiere bi kart verilmediği kargayı yaptırdılar penaltılar rakiplere çıkan kırmızılar felan hiç girmesekte olur,bu sene hamsiyi öyle bi öne geçirdilerki avcı ve oyuncuları istediği kadar sallansa gene şampiyon olacak şekilde.son üç sezonun hepsinde gs yi itibarsızlaştırmak içinde ellerinden geleni yaptılar,sırf travma yaşayalım diye geçmişteki bir golle karganın şampiyon edildiği sezonun aynısını yaşattılar.

ALLAHA şükür ki bu seneki itibarsızlaştırmayı zirveye taşımalarına rağmen avrupadaki ilerleyişimiz hepsini kahrından götürüyor
penalti pozisyonu denk gelse de versek diye bekleyen var hakemleri trabzon'a 2-3 tane kritik zamanda penalti verdi. kendi sahamizda en basitinden altay macinda bile gtlerinden penalti uydurup 2 puanimizi caldilar. daha en az 4-5 mac sayariz böyle. simdi ts'den sonra en cok kollanan takim fb. sezon bitmeye yakin trabzon'un mevzusu belli olduktan sonra herkese gülücükler sacmaya basladilar.

sene sonuna kadar fb'nin canını yakmazlar, zaten sırf ts-rize için bütün hakemleri alaşağı ettiler, bi de fener'i sahada kırmazlar. fener 2. bitirir sezonu yüksek ihtimal, zaten hedefe onu koymuşlar, 2. bitirince noluyosa küçük camiaların küçük dertleri işte.

Benim en çok zoruma giden bu şerefsizlere hakem kıyağı çok fazlaylen bizden fazla bağırmaları bizim ise neredeyse küme düşeceğiz ama kimseden ses çıkmıyor.

Yemin ederim sırf bu yüzden burak elmas denen adamdan nefret ediyorum.Hani bir yerde görsen çok ciddi tepki veririm.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

penalti pozisyonu denk gelse de versek diye bekleyen var hakemleri trabzon'a 2-3 tane kritik zamanda penalti verdi. kendi sahamizda en basitinden altay macinda bile gtlerinden penalti uydurup 2 puanimizi caldilar. daha en az 4-5 mac sayariz böyle. simdi ts'den sonra en cok kollanan takim fb. sezon bitmeye yakin trabzon'un mevzusu belli olduktan sonra herkese gülücükler sacmaya basladilar.
bu ligte her zaman demişimdir ALLAHın izniyle gs dışındaki her takıma destek kesildimi küme dahi düşer ,gs ise katliama uğrarsa küme düşer.gs hocasız dahi çıksa 10 sezonun 8-9 unda şampiyon olur ,gs nin winnerlığı karakteri genleri var,dinamikleri var denilen şey.

yerliden yana sorun yasayacaklarini sanmiyorum. altay, arda ve ferdi 3ü banko oynar. bir tane daha ekleyip devam ederler.

4 yerli en cok bizi zorlayaycak.

sparta prag'dan 8-9 gol yiyen fener ne hikmetse ismail kartalla ts maci arada olmasa 5te5 yapiyordu. gitsinler kendilerini kandirsinlar. ismail kartal kim deplasmanda 5 atmak kim ya? beraberlige getirdigi macta stoper cikarip forvet koyunca 3 gol yiyen herif. kesinlikle düzmece bir lig. teknik direktör olarak kabul görmeyen ismail kartal takimi 2.yapacak.
Bu sezon tescil edilmemeli ustad. Rize kume dusmeli ts de sampiyon sayilmamali

Bunu duyan Rossi :D
FKyiku5XIA0RTlA

Üst Alt