⚽ SL 21/22 H:29 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | MS | 14 Mart - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:29 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | MS | 14 Mart

İlk gol kargaları son saniye elmanderin kafayla attığı maçtaki ilk gole benziyor,ordada ebue topu takip edip alıp muhammede benzer şekilde elmandere çıkarmıştı ve oda üst direğin altına vurup atmıştı.golün gelişimi benziyor birbirine biraz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ay evet, bak bunu da anımsadım. Eskileri çok mu özlüyorum ne. Gördükçe hep bağdaştırasım geliyor. Faul dedikleri için bir de (!) onu yazdım. Güzel goller unutulmuyor gerçekten.

Torrent Omer degisikligi ile maci neredeyse veriyordu. Adamlar uzerimize geliyor ama biz 36 yasindaki Gomis, 35 yasindaki Babel ve yorgun Aanholt ile kontra ataga cikmaya calisiyoruz. Madem Morutan’i dusunmuyorsun bari Baris Alper’i kadroya alsaydin. Bizim gelecek sezon hizli bir kanat oyuncusu almamiz lazim. Kenarda topsuz kosular yapabilen hizli bir kanat oyuncusu olsaydi fark yaratirdi. Hem bu macta hem Barcelona macinda.
Onyekuruyu tekrar almaliydik ama bizim taraftarimiz bir turlu sevemedi cocugu

Bışar Özbey: "Josef; dirsek atıyor kırmızı kart verilmiyor, Atiba ikinci sarıdan atılmıyor, son dakika Ersin, son adam Gomis’e çift dalıyor faul bile çalınmıyor. Sonra Nelsson penaltı yaptı. Hadi ordan!"
Nelsonun pozisyonu yoruma acik bi pozisyon orda hakem inandirici bulursa calar inandirici bulmaz ise calmaz.Var o tip durumlarada hakemi cagirmiyor genelde zaten.Fb macindab aynisi Berkana oldu .

Üst Alt