SL 21/22 H:30 | Fenerbahçe 2-1 Konyaspor | MS | 20 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:30 | Fenerbahçe 2-1 Konyaspor | MS | 20 Mart

Adamlar 400 bin euroya crespo diye bir adam bulmus getirmis bizim tum orta sahalardan daha iyi oynuyor kim buldu getirdi merak ediyorum

Bilerek isteyerek izleyerek alindiysa tebrik ediyorum yok sansa bala gote aldilarsa diyecek birsey yok
Vitor tek transfer yaptırdı benim bildiğim o da buydu, özellikle istemişti adam. İyi alan kapıyor sert savunma yapıyor ama bence yine de büyük takım için yeterli değil. He böyle adamı illa oynatacam diyorsan önüne çok iyi ofansif özellikleri olan 2 tane 8 atacaksın. Fbdeki sorun da aynı bizim gibi bu zaten. İrfan özil falan 8 kaldıracak kondisyona tempoya sahip olmadığı için takım helva gibi oluyor. Aybı babelle fegin oynaması gibi bu irfanla özilin durumu

Vitor tek transfer yaptırdı benim bildiğim o da buydu, özellikle istemişti adam. İyi alan kapıyor sert savunma yapıyor ama bence yine de büyük takım için yeterli değil. He böyle adamı illa oynatacam diyorsan önüne çok iyi ofansif özellikleri olan 2 tane 8 atacaksın. Fbdeki sorun da aynı bizim gibi bu zaten. İrfan özil falan 8 kaldıracak kondisyona tempoya sahip olmadığı için takım helva gibi oluyor. Aybı babelle fegin oynaması gibi bu irfanla özilin durumu
Kim min jae yi de vitor getirdi.

Üst Alt