⚽ SL 21/22 H:34 | Altay 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:34 | Altay 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan

Herif hala oyuna ardayı alıyor yav. Bu nedir ya allah aşkına biri çıksın açıklasın bu rezilliği

Reis arda olayı şu forumda o kadar abartılıyorki gerçekten şuradaki taraftarında bizi yöneten çapsızllardan farkı yok.

Arkadaş arda zaten oynamayan bir adam..sev sevme adamın özel bşr durumu var.yahu arda bizim sorunlarımıza bakarsak devede kulak kalır.
Üst düzey çoğu takımda zaman zaman bu tarz adamlar görev almışdır.

Yahu şu yorumlara bakıyorum şurada takımın çok önemli sorunlarını dile getirmeyen adamlar arda aşağı arda yukarı yapıyor.
Gerçekten pes yemin ederim pes.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galip geldik ama utanılacak bir ikinci yarı oynadık.

Emeği geçenlerin hepsini tebrik etmek lazım.

Futbolu kenara koyarsak, Kerem dahil takımın hücum hattında çok ciddi bireysel kalite eksiği var. Ama ligde kaldıysak bunda Kerem’in payı çok büyük. Hakkını yememek, inişli çıkışlı grafiğini çok eleştirmemek lazım.

Mostafa’nın en büyük şanssızlığı geriye gömüldüğümüzde süre alıyor. Gomis’in yerine ilk yarı Mostafa olsaydı en azından bir gol daha atardık. (Gomis’in pozisyon alışı Mostafa’dan çok daha iyi ama o ayrı bir konu)

Ben iddaa ediyorum hakem konusunda bizim başımıza gelenler fbjkyi geçtim her hangi bir takımın başına gelse yer yerinden oynardı.O kadar aciz pısırık bir camia olduk.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Saha içinde itiraz etmeyen pasif bir Gs izledik bu sezon.

Orta sahası rezalet, forvetleri gol bilmez. Bir tek iki çakılı defans oyuncusu iyiydi, marcao-nelson iyi bir takımda olsa iş yapacak oyuncular.

90 dk izledim ama Galatasaray adını bukadar küçük düşürecek şekilde oynamazdık yıllardır bu sene iyice rezil ettiler. Kazanırken bile rezil oluyoruz adamlar okadar küfürler ediyor biz ağız tadıyla hiçbir takımı ezip geçemiyoruz illaki milletin ağzına laf verecek maçlar oynuyoruz, çatır çatır oynayın susturun işte milleti... :(

Üst Alt