⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:35 | Galatasaray 2-3 Sivasspor | MS | 1 Mayıs

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig’in 35. haftasında Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde akşam yapılan antrenman öncesinde sahada Olimpiu Morutan’ın doğum günü kutlandı.

Altay karşısında ilk 11’de başlayan futbolcular salonda yenileme çalışması gerçekleştirdi. Diğer futbolcular ise küçük sahada ısınma ve top kapma/pas çalışmasıyla başladıkları antrenmana mobilite hareketleri ve topa sahip olma ile devam etti. Daha sonra büyük sahaya geçildi. Burada hücum organizasyonları ve dar alanda gruplar halinde çift kale maçlarla antrenman tamamlandı.

Sofiane Feghouli antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Galatasaraylı futbolcular yarın izin yapacak.

FRNCW89WQAEgHX9

Kalan 4 maçımızın en kolayı. Bundan puan aldık aldık alamazsak diğer 3 maçla beraber sıfır çekersek en ufak bile şaşırmam.

Feneri yenseydik son 2 haftanın sonuçlarıyla son 4 hafta (12 puan) olayına çok gaz olurdum her ne kadar oyun tatmin etmese.

gerçi biz bu 2 haftada düşen takımlar ile oynadık - bundan sonra başak adana antalya falan var sivastan sonra , kolay değil - hem de başkan seçilecek torrent iyice salabilir.

5 puan fark olması 5inciyle biraz umut vaad ediyor tahmini 12 puan olan yerde (bana göre BJK Alanya ve Adana orası için kapışacaklar)
BJK 'nin paşa kaybı supriz oldu - fener derbileri var
Adana'nın bizimle maçı var
Alanya'nın fiksturu hatırlamıyorum.

6 puan bırakmaları lazım üçününde - olabilir mi 2 mağlubiyet ya da 3 beraberlik kafası - belli olmaz.

bir yandan 5inci bitirip Konfederans kupası olayı gerçekleşirse , ufak çapta mucize olmuş olur.

Ligde son 4 hafta geçmemiz gereken takımlar;

Adana Demir 52
Alanya 52
Beşiktaş 51
Antalya 51
Karagümrük 50
Hatay 49
Galatasaray 47

Bu hafta;

Giresun* - Adana Demir
Alanya* - Yeni Malatya
Kayseri - Beşiktaş
Antalya - Trabzon*
Konya* - Karagümrük
Hatay - Altay

A.Demir, Beşiktaş, Antalya, K.Gümrük ve bir nebze Hatay'ın puan kaybetme olasılıkları var.

Sivas'ı yenersek 3 puandan fazlasını almış oluruz. Kalan haftalarda Başak, A.Demir ve Antalya ile oynayacağız.

Trabzon kupayı alır bu yüzden 5.lik için kritik maç.
Hadi bakalım.:money:

Feneri yenseydik son 2 haftanın sonuçlarıyla son 4 hafta (12 puan) olayına çok gaz olurdum her ne kadar oyun tatmin etmese.

gerçi biz bu 2 haftada düşen takımlar ile oynadık - bundan sonra başak adana antalya falan var sivastan sonra , kolay değil - hem de başkan seçilecek torrent iyice salabilir.

5 puan fark olması 5inciyle biraz umut vaad ediyor tahmini 12 puan olan yerde (bana göre BJK Alanya ve Adana orası için kapışacaklar)
BJK 'nin paşa kaybı supriz oldu - fener derbileri var
Adana'nın bizimle maçı var
Alanya'nın fiksturu hatırlamıyorum.

6 puan bırakmaları lazım üçününde - olabilir mi 2 mağlubiyet ya da 3 beraberlik kafası - belli olmaz.

bir yandan 5inci bitirip Konfederans kupası olayı gerçekleşirse , ufak çapta mucize olmuş olur.
Bunun mümkün olabilmesi icin bizim bikere kalan 4 macin hepsini almamiz lazim. Bu da cok zor. Is yine bizde biter.

Üst Alt