⚽ SL 21/22 H:37 | Galatasaray 3-2 Adana Demirspor | MS | 16 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:37 | Galatasaray 3-2 Adana Demirspor | MS | 16 Mayıs

Kralhanda'yı izlemeyi özlemişiz. Keşke bizim Ciguldu casperı da oynasaydı da kimde ne yetenek ne oyunculuk var görseydik.

Torrent'in hala 2,3 maç kazanırım seneye de kalırım diyerek genç oyuncu oynatmayışı çok acizce. Antrenör dediğin biraz cesur olmalı bu memur kafası can sıkıcı.

kanimca bizle artik alakasi yok bu isin... ozellikle son maclar ozelinde gozlemim bu yonde. <> ilk 11 basliginda da son mesajimda belirttim nacizane.>

< durum ozetle benim tahminim ; kendi kariyer ozelinde ,puansal ortalamama +( 1 puan, 3 puan,,) ne koyarsam gozuyle bakiyor oldugunu dusunuyorum...

maca donersek. stada gidecek renkdaslarimiza yonelik yorum yapmayi uygun buldum bugun.
gidenlerin ayaklarina saglik. arma sevgisi icin vaktini ayirip stada gitmeleri disinda, bugune ozel guzellik goremiyorum malesef takimimiz adina...

ne gencler var ne eski galatasarayimizin ruhundan bir eser.

oyna gec. izle unut maci bir anlamda.....

ne hocalari(eski ve mevcut) ne oyuncularimizin bu sezonki perfomanslarindan oturu alkis veya pozitif yorum getirmeyi dusunmuyorum. bu macin skoru en olursa olsun. bize yakismayan bir sezon oldu ozetle.

Üst Alt