⚽ SL 21/22 H:38 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 20 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:38 | Antalyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 20 Mayıs

Bu maçı her türlü Antalya kazanır derdimde bu İddaa oranını yedirmezler gibime geliyor kimi görsem 2 oran var basın Antalya’ya diyor. Galibiyetimiz hayırlı olsun..

Lanet sezonun son maçı bu duruma düşürenlerin hepsini tek tek silkeliyorum.Dursun başkanın olası kazanması ile çok şükür bu kötü günler geride kaldı şimdi daha kötü günlerde demeyiz umarım. Allah Korusun.Eşref ve Dursun ikiside iç açıcı değil.
Not: Gollü maç olur.

Gomis pulgar halil babel 11 :D

Maci izlemeyi gerektirecek tek bir sebep dahi yok 1 tane gazeteci de bu herifin ne kadar kepaze bi herif oldugunu yuzune vuramadi aylardir

Sen ben böyle düşünüyoruz diye adam da aynısını düşünmek zorunda değil dostum. Kadro çok şişkin diyor bu soru ne zaman sorulsa. Kadro tercihlerinin galibiyet parasıyla ilgili olduğunu düşünüyorum üstteki arkadaşın yazdığı gibi. Muhtemelen yaz kampında kadroyu 19-20'lere indirip kalanları genç oyuncular ile değerlendirecek. Son röportajında böyle anlattı. Ayrıca Avrupa'da yokuz. Uzun bir yaz kampı bekliyor bizi. Genç oyuncuları bol bol izleriz zaten.
Yaz kampında 19 20 lere indirecek derken? Bunu torent mi yapacak?

Zamaninda herkesin Okan Buruk'u ovdugu pandemi donusu sakatliklar ve hakem dogramalariyla mahvedildigimiz sezon kadroda dogru duzgun adam kalmamisken yedeklerle cikip deplasmanda rakibini surklase etmisti F.T. hocam ve resmen Okan'a sen daha cocuksun demisti sahada.

Benzer performansi bu aksam Torrent hocamdan bekliyorum.

Üst Alt