⚽ SL 21/22 H:4 | Trabzonspor 2-2 Galatasaray | MS | 12 Eylül - Sayfa 170 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk yarı kaptığımız toplarla çok seri şekilde rakip kaleye gittik. Hiç topu eveleyip gevelemeden oynadık ama 2. yarı işler tamamen tersine döndü. Orta sahayı tamamen Trabzon'a bıraktık. 2-0'dan maçı da kaybedebilirdik ama 2-2 olduktan sonra dahi maçı kazanabilirdik. İlginç bir maçtı. Yine de deplasmanda 1 puan kötü değil.

Hocanin degisiklikleri cok yanlıştı.ha tutsa kimse bu kadar elestirmezde,ama olmuyo demekki.aytac ve babel kafaca bitirmisler bizi,sahada yabancılar takima.artik zorlamanın manasi yok.omer bayram oyuna girse daha iyi vallahi.hocanin feghouli ve arda konusundaki açıklamalarından,oyunu tutma konusundaki soruna kafa yorduğunu ve caresiz hissettigini,daha cok oyun ici bi lider aradığını ve bu yeni takima henuz güvenmediğini anladim.ama o lider takim icinde var.morutan ile cicaldau yapar bu isi.sorumluluk aliyolar çünkü.gustavodanda genc bi lider çıkabilir,bakacagiz.

Son olarak takim cok yeni ve sabir istiyo.nelsson diyosunuz,sol stoper oynuyor marcao yerine ve yaninda marcao ile sacha boey yok.takimin savunmadaki en onemli iki ismi bunlar ustelik.hatalar yapacak elbet herkes.sabir sart

Ben özellikle ilk yarı oynanan futboldan oldukça memnun kaldım. Yeni bir arada oynamalarına rağmen gayet ekip ruhu iLe oynayabildiler. 2-0 olduktan sonra yediğimiz gole kadar da gayet iyi mücadele ettik. Biraz daha dikkatli olsaydı ve zorunlu değişiklik olmasaydı Emre için diyorum maçı da rahat kazanabilirdik.
Ortasaha da Josef gibi bir adamın olmayışının maalesef ki eksikliğini çok fazla hissediyoruz. Stoperler yine direk rakip ortasaha ve forvetler ile nefes almadan mücadele etmek zorunda kaldı.

45-75 dakikaları arasında takımda müthiş bir dökülme yorgunluk gösterdi sonrasında yine toparladık.

Üst Alt