⚽ SL 21/22 H:4 | Trabzonspor 2-2 Galatasaray | MS | 12 Eylül - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcao, Boey, Gustavo, Baris ve Feghouli kadroya katilinca daha alternatifli bir kadro olacak.

Bugün kulübede oturanlardan 5'i kesik yiyecek. Kaan, Aytac, Babel ve Ogulcan garanti gibi normal sartlarda.

Fatih kaleci, Alpaslan ve Ömer yerli defanslar, Taylan-Mostafa-Diagne 3'ünden biri kesik yiyecek veya Yedlin'i disarida birakacak.

Arda Turan'ina nasil yer acacak bilmiyorum full kadro varken.

Bide bizde ayrı bir hastalık ortaya çıktı, öne geçtik mi arkaya yaslanma, rakip farketmiyor. Oturuyoz rakibin top kaybetmesini yada bizimkilerin top kazanmasını bekliyoruz. Bu mu büyük takım planı.

Ben ilk yarı beğendim açıkçası genç arkadaşlar iyi tempo koydu. Ancak ikinci yarı performans olarak düştüler. 2-0’dan maç tutmayı değil daha çok atmayı düşünüp arkaya yaslanmazsak başarılı oluruz.

Hemen hemen her takimin en zayif oyunculari yerlileri (Sivas'i biraz disarida tutuyorum).

Trabzon, Ugurcan'in yanina 2 türk koymakta zorlaniyor sayilir. Biri Berat Özdemir, ama diger oyuncu hep yetersiz biri olacak.

Hüseyin Türkmen, Ismail Köybasi, Serkan Asan, Dorukhan Toköz, Abdulkadir Parmak, Yusuf Sari, Abdülkadir Ömür, Yunus Malli.

Bunlarin hangisini Avci zorunlu olmasa ilk 11 baslatir?

Gervinho, Bakasetas, Nwakaeme ve Cornelius (Djaniny) ön tarafta kesinlikle banko oynar.

Parmak ve Dorukhan Hamsik'i kesemez. Sag bekte Peres banko. Stoper veya sol beki yerli yapmak zorunda. Hüseyin'i oynatirsan sahaya Allah'a emanet cikarsin. Genc Serkan'i sol bekte deneyebilir veya alt yapidan herhangi bir sol bek koyabilir oraya. Bu Ismail devam etse 3.golü her sekilde bulurduk.

Hemen hemen her takimin en zayif oyunculari yerlileri (Sivas'i biraz disarida tutuyorum).

Trabzon, Ugurcan'in yanina 2 türk koymakta zorlaniyor sayilir. Biri Berat Özdemir, ama diger oyuncu hep yetersiz biri olacak.

Hüseyin Türkmen, Ismail Köybasi, Serkan Asan, Dorukhan Toköz, Abdulkadir Parmak, Yusuf Sari, Abdülkadir Ömür, Yunus Malli.

Bunlarin hangisini Avci zorunlu olmasa ilk 11 baslatir?

Gervinho, Bakasetas, Nwakaeme ve Cornelius (Djaniny) ön tarafta kesinlikle banko oynar.

Parmak ve Dorukhan Hamsik'i kesemez. Sag bekte Peres banko. Stoper veya sol beki yerli yapmak zorunda. Hüseyin'i oynatirsan sahaya Allah'a emanet cikarsin. Genc Serkan'i sol bekte deneyebilir veya alt yapidan herhangi bir sol bek koyabilir oraya. Bu Ismail devam etse 3.golü her sekilde bulurduk.
Abdülkadir'i kiraya vermeleri lazımdı. Şu ts de süre alamayacak kadar futbolculuk vasfından uzaklaşmış. Ağaoğlu, Uğurcan'ı da bitirecek yakında. Türk futbol ikliminde yerli oyuncunun gelişimi ancak bir yere kadar sürüyor. Parlar parlamaz göndereceksin.

Avcı’yı hiç sevmem ama tebrik ediyorum
Giden maçı müdahaleleriyle çevirdi

Terim’i aslında çok severim ama aylardır olduğu gibi bu maçta da eleştireceğim
Elindeki maçı müdahaleleriyle verdi

Açıklamasına bakarsak belli ki 2-1’ün üstüne yatmayı düşünmüş
Taylan’la Aytaç’ı aynı anda alıp otobüs çekse yine bu kadar kötü yapamazdı

Sakatlanan Emre’yle birlikte Morutan’ı da çıkararak rakibin SOS veren solunu güzelce rahatlattı

Bunu üstelik o kanada önlem alıyorum diye böyle yaptığını söylüyor

Aynı zamanda Morutan’ı çıkarmakla ortasaha pas bağlantımızı da koparmayı başardı ve ileri topla çıkamadığımız gibi rakip 2. yarıda ortasahayı yürüyerek ya da tek pasla geçmeye başladı

Vallahi bravo

Al Aytaç’ı ama orta sağa koy, hatta Berkan’la birlikte çift ön libero, yine Yedlin’e destek
Cica’yı onların önlerine
Morutan’ı da sağ ortaya çek, 4-2-3-1’e dön yani

Bu maç özelinde maçtan önce sorsalar çoğunluk Trabzonun 3 puan almaması bizim de en az 1 puan almamız gerektiği konusunda aynı fikirdeydi. Tek üzücü olan nokta 0-2 skoru yakaladıktan sonra 3 puan alamamamızdır ama genele baktığımız da takım uyumu arttıkça bu takım çok daha başarılı olacak ilk yarı onun sinyallerini aldık.

Hoca konusundaysa Aytaç neyse ama Babele hala nasıl tahammül ediyor anlamakta güçlük çekiyorum. Gustavo, Marcao, Barış, Boey bu adamlar da geldiğinde futbol keyfi olarak inanılmaz keyif alacağımızı düşünüyorum. İlk 7-8 hafta uyum açısında kritik kopmazsak sonrasında ciddi iddaalı hale gelmeye başlarız.

Biz 3 deplasman oynadık Beşiktaş ise tam tersi 3 iç saha oynadı arada sadece 2 puan var ki TS deplasmanını aradan çıkardık.

Kasımpaşa maçının karbon kopyasi. Bu da hatalardan ders alinmamis demek. Takımda cok fazla yetersiz savunmaci var. İşin kötüsü bunlarin ikisi bek ( pva ve yedlin ). Bu adamlari izleyip onay veren scout ekibine saygilarimi sunuyorum. Hocadan önce onlar rapor ediyor diye biliyorum. Onun dışında en büyük sorunumuz çok fazla top kaybi yapmamız. 1. 2. Ve 3. Bölge olarak da ayirmiyorum, çünkü o kadar ip üstünde bir oyunumuz var ki , defalarca 3. Bölgede kaybettiğimiz toplar saniyeler icinde kendi kalemiz de pozisyon oluyor. Bazilari da gol tabi ki. Herkes geriden topla çıkışa sorun olarak bakiyor ki sorun ama bence en büyük sorunumuz bu. O yüzden stoperlere cok laf etmek istemiyorum. Her an luyindama nwakaeme ile birebir kalacak durumda kaliyor, eee bir kere tamam ama o adam da seni illa geçecek. Cok cok dengesiz bir oyun var ortada. Ben 3. Golü atsak bile mac berabere bitecekti diyordum. Bunu umarim hoca cabuk halleder çünkü bu genc takima yazik olmamasi lazim.

Cok basit birsey aslinda ama Nasil Boyle sacma bir hata yapiyor Fatih hoca anlamis degilim

Emre Kilinc sakatlandi yani bir oyuncu degiskligi ile baslanacaksa Maca ve önlem almak istiyorsan Orta sahaya ozaman cok basit bir sekilde Morutan’i Kilinc’in yerine Sag cizgiye alirsin,Orta sahaya da Istedigin önlemi alirsin

Saha da Bizim adimiza hucum da en yaratici oyuncuyu oyundan almak cok sacma

1 hafta önce maç 2-2 bitecek deseler forumda kabul etmeyen çıkmazdı. Evet tabiki can sıkıyor böyle skoru tutamamak ama çok karamsar olmamak lazım.

İlk yarı oynanan oyun + pres hareketli futbol çok güzeldi ama 2. yarı hocam yine öyle değişiklikler yaptıki zaten hepimiz tuttuk demişizdir izlerken. Hoca ilk 11 i ne kadar güzel kurguluyorsa değişiklikleri o kadar kötü yapıyor.

Aklım almıyor arkadaş aklıma geldikçe deliriyorum. Kılınç sakatlandıysa çek sağa morutan'ı, sok ortaya taylan'ı devam et be adam niye kağnı babel ve aytaç neden ne oynadığı belli olmayan anadolu topçusunu sokuyorsun. Yenilmediğimize dua edelim ts yorulmasa o da olacaktı. Paşa ve bu maçı çok rahat alabilirdik, terim yüzünden gitti puanlar, takım ümit veriyor ama terim herşeyi mahvediyor. Birde çıkmış daha arda filan diyor yahu arkadaş arda bizim görmediğimiz ne yapıyor sahada? Arda olmuş emekli dayı iyileşince banko oynatmazsa iyi, feghouli, babel, arda, diagne, aytaç, ömer filan aslında yol yakınken terim'i göndersek, o da bu evlatlarını alıp başakşehir'e filan gitse bizde kurtulsak ne güzel olurdu. Elinde genç pırıl pırıl gelecek vaat eden adamlar varken neden halen içi geçmiş adamlardan medet umar bir hoca?

takım genclesti ama alternatifli değil. uzun vadede çok can sıkar bu konu. aytac babel arda gibilerine sarıldığımız bir yedek kadro var elimizde. 5 değişiklik hakkının olduğu yerde alternatifler sahaya dokunacak oyuncu sayısı çok az. o yüzden her değişiklik iyi geleceğine bizde kan kaybettiriyor.

takım genclesti ama alternatifli değil. uzun vadede çok can sıkar bu konu. aytac babel arda gibilerine sarıldığımız bir yedek kadro var elimizde. 5 değişiklik hakkının olduğu yerde alternatifler sahaya dokunacak oyuncu sayısı çok az. o yüzden her değişiklik iyi geleceğine bizde kan kaybettiriyor.
Alternatif var yahu ama sakatlık çok fazla fegh boey ve barış bunlarla hamle yapmak için daha kuvvetli olursun

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt