SL 21/22 H:5 | Antalyaspor 2-3 Beşiktaş | MS | 18 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:5 | Antalyaspor 2-3 Beşiktaş | MS | 18 Eylül

1618170237129.png

1603649537585.png
1618170252163.png
1618170245951.png

1603649549971.png

Süper Lig 2021/22 5.Hafta
Antalyaspor - Beşiktaş
Antalya Stadyumu
18 Eylül Cumartesi
19.00

Gökdeniz Fredy Amilton
Wright

+Ghacha-Milosevic-Mukairu 3'lüsü yedek beklerken Antalyaspor'un bu macta gol ve goller bulmasi gerekiyor. Fener'e karsi iyi kadroyla cikip yari sahayi bile gecmediler ama Antalya yetenek ve isim olarak gercekten saglam takim. Tek sorun Ersun Yanal ve anti futbol.​

ben anlamıyorum neden daha bizim maçımız oynanmadan tinercilerin gelecek maçı açılıyor?

oldu olacak forumu GSJK yapalım.

lafım sana değil murhan bu arada , idari olarak soruyorum.
Lafın Murhan'a olmalı, konuyu açan o.

Bu konuda belirli bir düzen yok genelde takımın son maçı oynanmadan yeni konu açılmaz.

Murhan'ın bu sene yalayacağı takım belli olmuş bu konuyu açtığına göre.

Lafın Murhan'a olmalı, konuyu açan o.

Bu konuda belirli bir düzen yok genelde takımın son maçı oynanmadan yeni konu açılmaz.

Murhan'ın bu sene yalayacağı takım belli olmuş bu konuyu açtığına göre.
yani üzülmesin diye dedim forumda malum çok üzerine gidiliyor.

neyse millet bjk konuşmak istiyorsa buyursun konuşsunlar.objektif olunsa neyse kendi oyuncularımızı gömdüğümüz kadar bjk oyuncuları yüceltiliyor.

bazen çocuklar duymasın rejisindeymişim gibi hissediyorum kendimi..

bjk çarşamba günü sert dortmund maçından çıkıp bu maçı oynayacak. Bjk yaşlı kadro

ersun antalya'da büyük maçları iyi oynatıyor, en azından iyi kapatıyor diyelim

puan kaybı bekliyorum

Bakalım Avrupa dönüşlerinde ne yapacaklar

Bu sene ligin kaderini bu maçlar belirleyecek gibi

En az hata yapan ligi götürecek

Rosier üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle çıkarılmış. Vida-Wellington-Rosier yok. Ne yapacaklar bakalım, Necip'i klonlamaktan başka çareleri yok.

Üst Alt