SL 21/22 H:5 | Başakşehir 2-0 Fenerbahçe | MS | 19 Eylül - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:5 | Başakşehir 2-0 Fenerbahçe | MS | 19 Eylül

Neyse, biz yenilince fazla anlam ifade etmiyor ama bunlarin sampiyon olamamasi onemli. Zaten baskanlari yeterince para veriyor, sampiyon olurlarsa UCL parasi bir de efsane döndü diye kampanya yaparlarsa iyi para kaldirirlar. Cepten yemeye devam etsinler.

Köşeye sıkışan hayvan rakibinin boğazına saldırır. Güç dengesi ne olursa olsun.
O nedenle Başakşehir artık köşeye sıkıştı.
Artı Kocaman - FB denkleminde ayrı dinamikler söz konusu.

Fenerbahçe'nin ligin erken evresinde puan kaybetmesi çok önemli. Zira çok kırılgan bir yapıları var.
Puan kaybında hemen çatırdamalar başlar.

Biz Alanya maçını rahat kazanırsak daha da gerilecekler. O yüzden bizim kazanmamız bile bu maç için önemli...
Aynen maç öncesi tahmin ettiğim gibi oldu.
Bizim genç kadro toparlar da, Fener'de hasar onarılamaz olur.
"Bu sene de o sene değil" gerçeği onları parçalar...

rakip takımların puan kaybetmesini ya da leş oynamasını beklediğimiz her sezon kabız futbol devam edecek.

ben başarılı olduğumuz dönemlerde rakipleri takip ettiğimi hiç hatırlamıyorum. çünkü şampiyon gibi oynuyorduk. bu takım son 4 senedir şampiyon olduğu yıllarda dahi şampiyon gibi oynamadı.

bunlar da patladı.

sıra bjk denilen itici kulüpte. onların da sırası gelecek. şuan için ligde iyi olabilirler. ama o ihtiyar kadro er ya da geç patlayacak. bunu buraya yazıyorum sezon sonu alıntı yapıcam

Üst Alt