⚽ SL 21/22 H:6 | Kayserispor 3-0 Galatasaray | MS | 22 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:6 | Kayserispor 3-0 Galatasaray | MS | 22 Eylül

Stoper Alpaslan ön libero Assuncao forvet Mohamed olmalı geri kalan yerleri bilemiyorum. Luyindama-Nelsson çok uyumsuz ikili oynadıkları her maç gol yiyeceğiz hissine kapılıyorum Alpaslan denenmeli. Keza Mohamed'i tüm gol atamama serüvenine rağmen beğendim bir şans verilmeli bu maçta. Assuncao'da bu maçta takıma katılmalı daha fazla beklemeye gerek yok.

Bu nasıl fikstür yav? Kayseri bence bu sezon anadolunun en flash takımlarından biri olacak. Kadrolarında çok enteresan adamlar var.

yenmek zorundayız sahaya topal çıksalar bile yenmek zorundayız.bu maç artık patlama yapıp önümüze bakma maçıdır.yoksa gerçekten sezon başı felan olayı kalmaz karışır ortalık.

Yenemezsek sezon çok acayip bir noktaya gelir daha 6. haftadan Beşiktaş ve Trabzon'un 7-8 puan gerisinde kalabiliriz. Kayseri ve Göztepe bu iki maçtan 6 puan almak şart artık.

Yenemezsek sezon çok acayip bir noktaya gelir daha 6. haftadan Beşiktaş ve Trabzon'un 7-8 puan gerisinde kalabiliriz. Kayseri ve Göztepe bu iki maçtan 6 puan almak şart artık.
tuhaf durum biz hesap yaptıkça tersi oluyor millet yapınca oluyor,bize hayatlarının mücadelesini yaparlar başkalarına nasıl yardımcı olabiliriz derler.messi bile şuanki lyon maçında fena gol kaçırdı , millet bize kaçırmıyor anlamıyorum yani ,bize karşı accayip yüksek yüzdeli gol atma istatistiği oluşmuş.

sezon başından beri rakipler gelmese bile gol atmışlar defalarca,biz ise 10 pozisyona girdiğimiz maçta belki tek farkla yenmişiz ya da berabere kalmışız.bir tek lazio maçında artık lazio bizdende mi şansızdır nedir bilmiyorum orda yüzümüz gülmüş.onun dışında kalemize bile gelmeseler uzaktan rastgele vursalar gene gol olmuş.

hikmet tam bir şovmen. Bu maçlara çok iyi konsantre oluyor. Hatırlayanlar vardır, rijkaard ile herkesi ezip geçerek sezona başlamıştık, hikmetli ankaragücü 3-0 yenerek bunu durdurmuştu. O maçta futbolculardan çok koşmuştu, acayip sevinmişti her gole

kayseri kadrosu da iyi. Alanya maçında kazansak bu maça beraberlik bozmazdı ama kendimiz kaşındık. Rotasyon da yapmadık

İşimiz hayli zor, puan kaybı bekliyorum yine

Üst Alt