SL 21/22 H:9 | Trabzonspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 17 Ekim - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:9 | Trabzonspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 17 Ekim

tamam biz de kötüyüz ok da,

fb bu sene ligde 9 maç oynadı.

adana demirspor D:
adana tek kale oynadı, fb bir kere kaleye gitti. 1-0 yendi.

antalyaspor İ:
skor 2-0 gibi gözükse de, 87 dakika 0-0 giden maç, zar zor kazandılar. antalya çizgilerden atamadı golleri, top geri döndü 1-0 oldu, yine pozisyonlara girip, 3 dakikada dahi 1-1 olabilecek maç, antalya'nın %1000'lik pozisyonu girmeyince döndü 96. dakikada da kontradan 2-0 oldu. hatta rıdvan bile bu maçtan sonra, "fb öyle bir 3 puan aldı ki, inanılmaz" minvalinde bir yorum yapmıştı.

altay D:
bu maçı gerçekten izlemedim. yorum yapmayayım. belki de iyi oynayarak kazanılmış bir maçtır.

sivas İ:
içeride sivas'a 1 puan bıraktılar.

başakşehir D:
2-0 kaybettiler. çok net hakedilmiş bir mağlubiyetti.

giresun İ:
ligin en zayıf kadrosu denilebilecek takıma karşı bile, güç bela 2-1 kazandılar. hatta adamlar penaltıyı kaçırdı. atsa giresun'a bile 2 puan bırakacaktı fb.

hatay D:
hatay bir çok net pozisyona girdi, fb kalecisi yine devleşti. kim jae'nin el ile oynadığı pozisyona, yeni kurallar(!) gereği devam dendi, 2-1 kazandı fb.

kasımpaşa İ:
ligde rekabet devam etsin diye en önemli hücum oyuncusunu "bedava" veren ve bunu resmi sitesinde açıklayan bir rakibe karşı, fb'in ne oynayıp, ne kazandığı önemli değil, bu maç yok hükmündedir.

trabzon D:
adamlar biraz becerikli olsa 6-1 bitecek maç, yine 3-1 bitti. bir top oynamadı fb.

9 maçın 3'ünde puan kaybettiler, 2 kere çok net mağlup oldular, mağlup oldukları maçlarda (olympiacos dahil) ezilerek mağlup oldular. 4 maçlarını güç bela tek farkla kazandılar.

her puan kaybında hakemlere suç buluyorlar. yetmiyor, ofsayt çizgilerine suç buluyorlar. yayıncı kuruluşa suç buluyorlar vs vs.

bence şu an puan tablosunda hakettiklerinden fazla puanları var. trabzon çok net herkesten daha fazla hakediyor liderliği.
antalya'nin penaltisini verse 1-1 olacakti ama vermeyince döndü 2-0 oldu. hatta ersun rakip kaleye gitmemek icin elinden gelen her seyi yapmasina ragmen o pozisyonu yakalamislardi. anti futbolcu ersun hediyesidir o 3 puan.

altay macinda mustafa denizli 10 defans koyup 1 puana oynadi, 2-3 yetenekli yabancisini yedek baslatip golleri yedikten sonra formaliteden hamle yapti. net mustafa denizli hediyesi.

giresun bile puan almayi hak etmisti. penaltiyi atsalar en az 1 puanla dönerlerdi.

su 9 macin 6sini kazanmalari gercekten büyük olay. bir sey oynadiklari yok heriflerin. bir sekilde golü bulup skoru korumaya oynuyorlar 5 defansla.

Ali Koç: İlk başta bana sarı gibi geldi ancak sonra inceleyince hatalı bir karar. Camiamız sakin olsun. Penaltı tek doğru karardı. 3. dk’dan sonra operasyon çekildi.

Kimse kusura bakmasın ama fenerliler haklılar kızmakta. Korelinin ikinci sarısı tamamen komedi. Hakemler kafalarına göre maç yönetiyor ligte

Penaltı doğru karar.

Yav nereye itiyor hamsi kendini yere atmış bence. Bu sarıysa hiçbir takım 11 kişi bitiremez maçları
sarı olmasının sebebi zaten faulun sertliği değil ki? adam ceza sahasına süratle giriyor, jae'yi geçtikten sonra jae eliyle bariz şekilde ittirip düşürüyor. umut vaadeden atağı faul ile kestiği için çok net sarı kart.

yoksa orta sahada alelade bir mücadelede olsa sadece faul verilir geçilir.

sarı olmasının sebebi zaten faulun sertliği değil ki? adam ceza sahasına süratle giriyor, jae'yi geçtikten sonra jae eliyle bariz şekilde ittirip düşürüyor. umut vaadeden atağı faul ile kestiği için çok net sarı kart.

yoksa orta sahada alelade bir mücadelede olsa sadece faul verilir geçilir.
Ben faul olmadığını düşünüyorum. Yarın aynı şey bize de olabilir. Çok kolay kendini yere atıyorlar bizim ligde. Ben hakem olsam vermem. Gayet ucuz.

Ama Fener iyi oynamadı. 11v11 de olsa kaybederdi bence.

Üst Alt