ŞL 21/22 Son 16 M:1 | PSG 1-0 Real Madrid | MS | 15 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 21/22 Son 16 M:1 | PSG 1-0 Real Madrid | MS | 15 Şubat

Esasında bilimsel olmayan faktörlere itimat etmeyen biri olmama rağmen uğur getireceğimi düşünmüştüm. Totem motem.

Bursadan 5 yediğimiz zaman tribündeydim ondan bu yana gittiğim maçlar hep iyiydi adımıza. İyi gün taraftarı olarak hep iyiyi görünce Kayseri maçı ağır geldi.
Bir skora yoğunlastiysan o skorla bitiyo mac.alanya ve kayseri maci icin 1-1 de yoğunlaşmıştı aklim 🤭fb macinda da 1-2 yenilmeyelim diye kafamda döndü skor.sorun şu ki bu skorlar cikmasin diye ugrastiginda işe yaramiyor o totemler.korkularinin uzerine gitmen gerekiyor,bu maci kazanacagiz diye hirs yapman,Tanridan yardim dilemen vs ben bu hirstan yoksunum 2 senedir,yani takim kazansin diye hicbisey yapmadim.

Son düzenleme:
Real Madrid gerçekten inanılmaz bir kulüp. Normalde herkes der ki abi koca Ramos'u nasıl yollarsın, bayrak adam zart zurt. Hiç affetmedi, dehledi yolladı, adam sahaya çıkamıyor. Ha yanlış yaptıkları zamanlar da olabilir tabi. Mesela bence Ronaldo'yu erken sattılar ama Madrid işte.

Real Madrid gerçekten inanılmaz bir kulüp. Normalde herkes der ki abi koca Ramos'u nasıl yollarsın, bayrak adam zart zurt. Hiç affetmedi, dehledi yolladı, adam sahaya çıkamıyor. Ha yanlış yaptıkları zamanlar da olabilir tabi. Mesela bence Ronaldo'yu erken sattılar ama Madrid işte.
Iyi de yaslari geldi diye yolladi. Yoksa Iniesta da Barca'da birakmadi hatta Xavi de orada birakmadi.

Üst Alt