ŞL 21/22 Son 16 M:2 | Ajax 0-1 Benfica | MS | 15 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 21/22 Son 16 M:2 | Ajax 0-1 Benfica | MS | 15 Mart

liverpool, bayern, real ve city'den sonra bu hafta sampiyonlar liginde oynayan takimlar cok dandik geliyor bana. bunlarin hic biri su saydigim ilk 4 takimi gecemez.

Abartıldigi kadar iyi değiller, bunu bu akşam gördüler.

Biraz takip ediyorsan son haftalarda da zarzor kazandıklarını bilirdin
Her hafta takip ediyorum evet dogrudur son haftalar form dusuklugu var ama popolari kalkti demek yersiz. Adamlar kac senedir cok iyi performans sergiliyor. Sistem var. Alt yapi var, oradan cikan oyuncular ile tecrubeli oyunculari birlestirip guzel basari yakaladilar.

Her hafta takip ediyorum evet dogrudur son haftalar form dusuklugu var ama popolari kalkti demek yersiz. Adamlar kac senedir cok iyi performans sergiliyor. Sistem var. Alt yapi var, oradan cikan oyuncular ile tecrubeli oyunculari birlestirip guzel basari yakaladilar.

Mevzu sistemin olması değil, mevzu kendilerini dev aynasında görmeleri. Henüz dünyanın en iyi kulüplerinden biri değil, lakin bir çok taraftarları bunu düşünüyor. Popolari kalkmıştı. Benfica indirdi. Dikkat etmezlerse psv de indirecdk

Üst Alt