ŞL 22/23 2.Tur M:1 | Dinamo Kiev 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Temmuz - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 22/23 2.Tur M:1 | Dinamo Kiev 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Temmuz

Ali Koç un megafon tedarikçisi Yücel,İrfan için bunları yazmış kimden bahsediyor acaba

İrfan Can, bu taraftarın senden beklentisini veremiyorsun. Ben, senin kim tarafından aklının çelindiğini ve nereye gitmek istediğini çok iyi biliyorum, aklını başına al ve formanın hakkını ver.

FYI08KHWAAId0GZ

Hadi len oradan magdura yatma buraya gelip ahhaha Fener'i niye takip ediyonuz ki jhaha falan diyosun sen niye bu basliktasin o durumda makul bir soru olur. Benden musade almana gerek yok ben insanlara hangi konulari takip edecekleri konusunda yorum yapmiyorum senin gibi

? Hahah falan dedigimi hatirlamiyorum. O ayri. Ben sadece niye takip ettiginizi sordum. Kendi isimize bakma taraftariyim. Şu oyuncu kötü bu kötü, fenerin şukadar oyuncusu var bukadar oyuncusu var gibi yazilari pek anlamlandiramiyorum.

? Hahah falan dedigimi hatirlamiyorum. O ayri. Ben sadece niye takip ettiginizi sordum. Kendi isimize bakma taraftariyim. Şu oyuncu kötü bu kötü, fenerin şukadar oyuncusu var bukadar oyuncusu var gibi yazilari pek anlamlandiramiyorum.
Ben de aslinda ilk mesajda neden takip ettigimizi soyledim ama neyse. Sampiyonluk yarisina kendimizle girmiyoruz neticede

Üst Alt