ŞL 22/23 2.Tur M:1 | Dinamo Kiev 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Temmuz - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 22/23 2.Tur M:1 | Dinamo Kiev 0-0 Fenerbahçe | MS | 20 Temmuz

bu fenerin kadrosu corba gibi, nokta atisi transfer yapmamislar, hep toplama olmus birtek pedro cok iyi o bakalim toparlicakmi, ah tam aradigimiz oyduda bizim olmadi. cirkefler etik metik dinlemeyip salca oldular.

Ali Koç un megafon tedarikçisi Yücel,İrfan için bunları yazmış kimden bahsediyor acaba

İrfan Can, bu taraftarın senden beklentisini veremiyorsun. Ben, senin kim tarafından aklının çelindiğini ve nereye gitmek istediğini çok iyi biliyorum, aklını başına al ve formanın hakkını ver.
Emre ve Mesut'tan bahsediyormuş

İrfan onlarla konuşmuş Başakşehir'e dönmek istiyormuş

diego rossi tam bir balon, o değeri ondan alıp arda gülere verseler daha mantıklı.
oynayanlardan joshua king de formsuz daha iyi oynamadı.

Rakip kötü durumda olabilir bilmiyorum fakat Fener dün iyi bir izlenim verdi bana. İyi bir golcü ile en iddialı takım olarak lige girerler.

Ankaragücü Erzurum seviyesinde bir takımla oynadılar ki ona rağmen vasattilar hele birde konya alanya ayarinda takımla oynasınlar bakalım göreyim boy olculerini

Üst Alt