⚽ SL 22/23 H:1 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:1 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 7 Ağustos

rezerv lig müsağbakası saat 6da
evt kimler oynar
omer bayrami gorurmuyuz ustad

Bir daha düşündüm de kadro eksik olmasına rağmen belli bölümler hariç hiç sinmedik. Geçen sezondan en büyük fark bu gözüküyor şu an. Geçen seneki takım bu maçı 3-0 falan kaybetmişti.

Geçen seneki takım olsaydı devreye 2-0 geride girmiştik terim/torrent istifa başlıkları en tepeye çıkmış olup forumun yarısı takıma sövmekten ban yiyor olurdu.

Şu anki gidişattan memnunum. Antalya bir ilk on dakika baskı sonra söndü gitti.

sevgili kartal ,
o zaten . :)
macin tamamini bugun yine izlemistim. macin hemen ardindan da vurgulamistim keza.

bu vesile ile tekrardan belirtmek gerekirse.gol daha bir kiymetli sekle burundu nazarimda. *seferovic'in baslattigi kontra dolayli attigimiz gol.....
Evet haklısın, müthiş söktü topu ve doğru yeri gördü. Bu tip pozisyonları değerlendirmek lazım. Kapalı defansları açmak pek kolay iş değil.

Herşey bir yana muslera nın hakkını yememek lazım. Eskiden söylediğimiz gibi şampiyonluk yolunda muslera nın 3 4 maç aldırdığı sezonlardan ilk 3 puanı aldırdığını söyleyebiliriz.

Üst Alt