⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos

su maci kazanmis olsaydik takim ve taraftar psikolojik olarak rahatlayacakti ama onun yerine daha da dibe battik

en cok da o kadar heves edip kombine alanlari pisman etmistir

bu takima güvenilmez malesef

iyi oynasan bile bardakci gibi yetersiz adamlsr seni elaleme rezil ediyor iste böyle

ne kadar küfretsek az bu adamlara

su maci kazanmis olsaydik takim ve taraftar psikolojik olarak rahatlayacakti ama onun yerine daha da dibe battik

en cok da o kadar heves edip kombine alanlari pisman etmistir

bu takima güvenilmez malesef

iyi oynasan bile bardakci gibi yetersiz adamlsr seni elaleme rezil ediyor iste böyle

ne kadar küfretsek az bu adamlara
Ben hayırlı mağlubiyet olarak yorumluyorum ayağımız bi yere değsin

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanarım yanarım bu maç yüzünden hanımla boşanma arefesine girdik ona yanarım. Tatil diye hanım kayinvalidelerde kalıyordu, gel dedi bana bende maçı izleyip geleyim dedim. Buna darıldı, hastaydı da, bugün avukata gitme durumuna geldi🤬ne oldu nasıl oldu anlamadim.

1660634710112.png

Resim karesinden yorumlamayı pek sevmem ama şu pozisyonda Kerem'in aldığı pozisyona bakar mısın arkadaş? Orta saha çizgisine 4-5 adımlık koşu atsa çok rahat 4-5 kişiyi oyundan düşüreceğimiz bir pozisyon olacak ama o topun olduğu alana bile bakmıyor vücut hücuma dönük bir şekilde yürüyor. Takımda sırtı dönük topu aldığında rakibi en çabuk ekarte eden adam Kerem, onun oyun sıkıştığında gelip oyunu rahatlatması lazım ve bunu en iyi yapacak kişi kendisi ama tabi bu Kerem'in doğal biyolojik ve fiziksel yapısı ile alakalı bir durum. Kerem'i çok severim ama sahada böyle mutsuz, huzursuz kafasında başka bir şeyler var gibi görünüyor son zamanlarda. Kendisini umarım yakın zamanda toparlar.

Ekli dosyayı görüntüle 173901

Resim karesinden yorumlamayı pek sevmem ama şu pozisyonda Kerem'in aldığı pozisyona bakar mısın arkadaş? Orta saha çizgisine 4-5 adımlık koşu atsa çok rahat 4-5 kişiyi oyundan düşüreceğimiz bir pozisyon olacak ama o topun olduğu alana bile bakmıyor vücut hücuma dönük bir şekilde yürüyor. Takımda sırtı dönük topu aldığında rakibi en çabuk ekarte eden adam Kerem, onun oyun sıkıştığında gelip oyunu rahatlatması lazım ve bunu en iyi yapacak kişi kendisi ama tabi bu Kerem'in doğal biyolojik ve fiziksel yapısı ile alakalı bir durum. Kerem'i çok severim ama sahada böyle mutsuz, huzursuz kafasında başka bir şeyler var gibi görünüyor son zamanlarda. Kendisini umarım yakın zamanda toparlar.
Kermin bir takim degil bireysel oyuncu oldugu acik ve net ordada, takim oyuncusu olmadi süre de avrupa ya gitmesi de zor olacaktir.

Yanarım yanarım bu maç yüzünden hanımla boşanma arefesine girdik ona yanarım. Tatil diye hanım kayinvalidelerde kalıyordu, gel dedi bana bende maçı izleyip geleyim dedim. Buna darıldı, hastaydı da, bugün avukata gitme durumuna geldi🤬ne oldu nasıl oldu anlamadim.
Aga ne yapıyorsun sen yav. Böyle birşey için evlilik yıkılır mı? En kötü elde cep telefonundan izlersin bir şekilde.

Ekli dosyayı görüntüle 173901

Şu pozisyonu oyunculara izletmek lazım. Duran bir görüntü üzerinden çok doğru yorum olmaz ama burada 2 kişi hatalı. 1-Abdülkerim çevre kontrolü ile Kerem'i görmesi lazım. 2- Kerem, Abdül'e pas opsiyonu sağlaması lazım.

Bizim topçularda azıcık akıl osla 3-4 pasla direk gol pozisyonuna giriyoruz şurda

screenshot-www.gscimbom.com-2022.08.16-10_34_50.png

İlk 10 dakikada 3-0 olması gereken maç 0-1 bitti. Oyuncular taraftarın gazıyla aşırı bencilleşti. Sonrada nasıl olsa alırız gazıyla devam ettiler.

Gomis’in de oyuna girmesiyle orta alan boşaldı, çok gereksizdi. Hem Gomis’in zaten 20-25 dk oynayabileceğini bilmek lazım, hem de 45.dakika bu riski almak için çok erken.. Okan’ın gereksiz hamleleri ve oyuncuların gereksiz bencilce düşünceleri yüzünden kaybedilen maç. Forvet ve kalite problemi yoktu. İsteseler çok rahat 3-4 gol atarlardı

Üst Alt