⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 22/23 H:2 | Galatasaray 0-1 Giresunspor | MS | 13 Ağustos

Feneri gördük yeni küme yükselen takım bile defans hatalarını değerlendirip üç gol bulabiliyor hiçbir şeyin garantisi yok 50 bin taraftar önünde iyi bir konsantre şekilde üç puanı alıp yola devam etmeliyiz.

Ilk kez bi macimizi stadimizda izleyecegim. Hem kombine hem de mac atmosferi heycani bu sene insallah ugur getirir ve sampiyon oluruz.

Istanbulda yasayan arkadaslara sorum:

12:30 gibi sabiha gökcene inis yapacagim. Mac saatine kadar nerelerde takilmami önerirsiniz. Ve mac sonucu IGA havaalanina en kolay nasil giderim, sabah 6 da ucagim kalkacak.

Simdiden tesekkürler.

Eger zamani olan arkadaslar varsa veya forum olarak bi organizasyon yapacaksaniz, beni de dahil edebilirsiniz, bu vesileyle de tanismis oluruz :-)))

Sen cok Yasa Galatasaray

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Vadistanbulda takilabilirsiniz. Otoparkina arabayi parkeder teras katinda yemek yiyip Havarayla stada geçersiniz ücretsiz

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şaka gibi ama artık cidden ligde kolay maç yok. Süper lig saçma derecede zorlaşmaya başladı, Ümraniye çatır çatır top oynuyor, bi yanda Çağdaş Atan, bi yanda Nuri Şahin derken İlhan Palut, Farioli, Rıza Çalımbay, Montella, Emre Belözoğlu, Sami Uğurlu

Hakan Keleş de iyi takım kuruyor, şu yazdıklarım dışında 4 büyükler kalıyor zaten geriye. İşler eskisi gibi değil valla ben kolay maç göremiyorum her maç zor. O yüzden KONSANTRASYON

Üst Alt