⚽ SL 22/23 H:23 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | MS | 5 Şubat - Sayfa 202 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolumuzu 10 üzerinden değerlendirelim

• Kullanılan toplam oy
    125
15 maçlık serinin en önemli noktası takımda herkes en iyisini yapmaya çalışıyor ve oynanan maçta formsuz olan ya da kötü olan bir ya da iki oyuncu oluyor. Örneğin sene başında formsuz oyuncu sayısı fazlaydı ve puan kayıpları oldu.

Abdulkerim birkaç maç bocaladı.
Kerem Yunus sıkıntılıydı.
Mertens, Sergio, İcardi ve Rasicha formsuzlardı.

Sol bek sorunu vardı. ( Devam ediyor )

Sonra hepsi form tuttu.
Aynı anda 3-4 oyuncu formsuz olmadığı sürece bu seri devam edecek inşallah.

Geçen maç Oliviera tekledi.
Bu mac Toreira.
Rasicha bir süredir formsuz.

Ama oynayanlar, oynamayanlar acayip bir birliktelik var. Tam bir takım havası. Allah bozmasın.

Bu Muslera çok şansız,sakatlandığı pozisyonların hepsi ya ofsayt ya da kendisine yapılan faul.
Hakem bayrağı biraz erken çekse hiç bir şey olmayacak.

Konuşuldu mu bilmiyorum ama Uğurcan'ın Abdülkerim'e yaptığı hareket net penaltıydı hatta geçen hafta maçın başında Onurcan'ın Icardi'ye yaptığı harekette penaltıydı. Topa çok dengesiz girdiler hepsinde de topa biz dokunduk.

Mauro Icardi inanılmaz bir performans daha verdi ciddi anlamda a class bir star, Dries Mertens keza onun gibi a class bir oyuncu olduğunu gösterdi attığı golle, Sergio Oliveira A class bir Maestro olduğunu herkese kanıtladı harikaydı, Torreira reis bugün dinlendi, Kerem Aktürkoğlu yeniden müthiş oynadı ve harika bir performans verdi o da büyük maç oyuncusu, Victor Nelsson kar lastiği gibi güçlü Abdülkerim ise bie Van Dijk edasıyla çok klastı, Sacha Boey muazzam oynadı yine günden güne Trent ve Hakimi ayarında oynuyor. Musleram geçmiş olsun 3 hafta falan dinlenecek tek sorun o.InCollage_20230205_231810477.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ve Kerem Aktürkoğlu bir büyük maça daha harika bir performansla damga vurmuştur. Gerek mücadelesi, gerek bu kez daha takımla birlikte hareket etmesi ve Allah vergisi oyun zekasıyla fark fark yarattı. Zaten skor olarak gömüldüğü gibi değil Icardiden sonra en skorer oyuncumuz. Sanırım sene sonu Atletico Madrid veya başka bir La Liga takımına uğurlayacağız. Harikaydı InCollage_20230205_232337204.jpg

Yes be Sergio Oliveira! Maestrom benim. Şahane oynadın. Sen de diğer starlarımız gibi Porto ve Romada çok Derbilerde ve UCL maçlarında çok iyi işler çıkarmıştın bu performansın bizimle de devam etti. Kilit pasların, oyunu kenarlara açman, Savunma arkası pasların harikaydı. Bu şekilde devam InCollage_20230206_001342411.jpg

Ve Dries Mertens! Napoli günlerinde Juventus derbilerinde ve UCL'de Barcelona maçlarında büyük maç performanslarını görmüştük. Bizdede harika işler çıkarıyorsun. Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarından sonra bu maçta da harika performans ve köşeye bıraktığın harika ayak içi. İcardi ile seni arkalı önlü izlemek bizim için şereftir InCollage_20230206_001004145.jpg

Sacha Boey düşünüyorum düşünüyorum kötü maçını bulamıyorum. İnanılmaz bir oyuncu haline geldi ve ligin en iyi bek oyuncusu demekten helak olduk artık yeni övgüler bulası geliyor insanın. Dinamizm, Kuvvet, Hücuma ve Gole tamamen yatkınlığı ile elit bir sağ bek olmuştur. InCollage_20230205_234151740.jpg

Şimdi sırada Kazımcan Karataş var. 20 yaşında bir adam, inanılmaz bir fizik kondisyona ve kuvvetine sahip.. Uzaktan şutları ve ortaları gayet iyi ek olarak savunmasıda son derecede iyi olan bir bek oyuncusu. Rashica ve Zaniolo için kendisinide kazanmak durumundayız ve bunu hakediyor

Lucas Torreira A Class bir yıldız. Her maç aynı performansla oynayamayabilir ama bu takıma yaptıkları ve yapacakları ortada. Benim için Icardide dahil olmak üzere yılın transferidir. Daha 26 yaşında Arsenal, Atletico Madrid ve Fiorentina yapıp hepsindede gerek EPL, gerek La Liga, gerek Serie A ve gerekse de UCLde çok maça çıkmış bir oyuncu bu adam. İyi ki varsın Atom 20230205_223440.jpg

Whats Going On What The Fuck Is Going On GIF - Whats Going On What The Fuck  Is Going On Confused - Discover & Share GIFs

Üst Alt