⚽ SL 22/23 H:23 | Galatasaray 2-1 Trabzonspor | MS | 5 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolumuzu 10 üzerinden değerlendirelim

• Kullanılan toplam oy
    125
Ilk yarıda yediğimiz ve ümraniyenin kaçırdığı gollerdeki gibi, sol tarafımızdan içeri atılan her top net pozisyon oldu. Aynı pozisyonu, topun üstünden atlayan futbolcu dahil tekrar tekrar yedik.
Trabzon maçında da gördüğüm kadarıyla trezequet ile bol bol aynı pozisyonu denemişler bugün. Ofsayt olan trabzonun golü yediğimiz ilk golün aynısı neredeyse. Okan hocaya güvenim tam, şimdiye kadar büyük maçlarda bizi yanıltmadı, bunun da önlemini inş alır

Ankaragücü, İstanbul maçlarını da zor bitirdik sonra gidip Fener'e üç attık. Maçın nasıl olacağına takım karar verecek.

1. Sakin oynamamiz lazim. Panik ataklara gerek yok. Pas yapip dogru zamanlama ile pozisyon arayip baski kurmamiz lazim.
2. Sol bek, sag acik secimi cok berbat. Sokarim yerli topcu kuralina. Insan kaliteli futbolculari izlemek istiyor, yerli diye topcu mu oynatilir.
3. Yunus mu, Baris mi artik kim oynar bilmiyorum ama sol bekte Dubois olacak. Oralari riske atacak rehavetligimiz olmamali.
4. Baris forvet disinda top oynamamali, bu macta oynarsa Insallah sansli gününde olur diye dua edecegiz.
5. Oliveira umarim yorgun olmaz. Onun 100% olmasina ihtiyacimiz var, Mertens icin de bu gecerli.

Icardi bizi costurur umarim.

Yaparsa yine Icardi yapar çok da güvendiğim maç çözecek adamımız yok bakalım en azından defansif olarak sağlam durursak bir şekilde Icardi tıklar gibi ya

bugün apo'nun yardımcısını 45 dakika avans vererek yendik, ustasını da 90 dakika kafayı sahaya verip yeneceğiz inşallah.

10 kere oynattım kafada her defasında bakasetastan 2 gol yiyoruz ya
sıfır trollük
sıfır totem
bu maça sıfır puan yazdım

bu akşam iyi ders oldu bence bize her şerde bi hayır. o kadar kontrolsüz oynamayız pazar günü, hamsik'in olmayışı avantajımıza dengeli oyunda bakasetas'ı da tutalım artık bi zahmet. sergio'nun artık bi skor mkor bi şey yapması lazım ama artık. yoksa torreira'yı onun yerinde kullanalım daha iyi. atlet herif kendini ceza sahasına atar hiç yoktan sürekli.

Üst Alt