⚽ SL 22/23 H:27 | Galatasaray 2-0 Adana Demirspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok kritik bir galibiyetti. Yine rakibin kırmızı kartı es geçildi. İlk yarı çok top kaptık ama hiç birini değerlendiremedik son paslarda başarılı olamadık. İkinci yarı sahada futbol oynanmadı rakip takım hep yerdeydi. Ama hoca bugün konya maçındaki hataya düşmedi orta sahayı boşaltmadı sabırlı oldu ve gol geldi. Geçen hafta bu sabrı gösterseydi 2 1 kazanır en kötü beraberlikle dönerdik. SON CÜMLEM TARAFTARA MAÇTAN ÖNCEDE YAZDIM 1 0 DAKİKA 93 FLASHLAR AÇILIYOR AKLIM ALMIYOR BU RAHATLIĞI ULTRASLAN MAÇTAN ÖNCE UYARIMI YAPAR BİLDİRİMİ YAYINLAR BİLMİYORUM AMA BİŞEY YAPMALI 3 FARK OLMADAN ŞU FLASH AÇMA OLAYINDAN KURTULMALIYIZ CAN SIKIYOR.

Stadda muhteşem bi atmosfer vardı, özellikle rakibi baskı altına alma konusunda çok agresif bi tribün vardı bugün taraftar takımdan daha iyi oynadı diyebilirim, ads taraftarına da helal olsun demek gerekiyor bi dk susmadilar, ritmimizi kaybettigimiz bi gerçek 2. yarı belli bi bölüm dışında baskılı oynayamadık, her şeye rağmen midsjtonun şapkadan tavşan çıkarmasıyla güzel bi galibiyet oldu :)

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben artık bütün lig takımlarının bize karşı fonlandığı komplosuna da inanmaya başladım. Bu hırsı hiç bir rakibin maçında göremiyoruz. Sertlik yapmalarına da sonsuz müsamaha var. İşimiz zor.
Yalnız değilsin bende bayadır aynı düşünüyorum fenere karşı defans yapmak yerine açık oynamalar rahatlıkla penaltı yapmalar kart görmeler fakat bize geldiği zaman ekstra motivasyonla sahada olmaları açıkçası banada pek normal gelmiyor.

Organize kötülük tahminimizin çok ötesinde bir seviyede gibi.
Sivasspor'da Rıza Çalımbay'ın fenerbahçe maçında verilmeyen penaltıları ya da dışarıda olan pozisyona konuşmayıp tüm sezon her basın toplantısında bizim maçı konuşması... Ya da bugün rakip başkanının çıkıp hakem sanki bizim lehimize yönetmiş gibi konuşması bu örnekler daha da arttırabilir.

Bunların yanında MHK ve PDFK'nın yönetim şekilleri tüm koldan saldırıyorlar.

Üst Alt