⚽ SL 22/23 H:27 | Galatasaray 2-0 Adana Demirspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu haftadan sonra hakem desteği de çekilebilir artık. Baya kırılma maçlarıydı. Hakemler de biliyor ki artık giren çıkan kendilerine olur.
Belli olmaz o. Bana devam ederler gibi geliyor. Lakin dediğin gibi de olabilir özellikle o ilk penaltıdan sonra çok belli oldu da diyebilirler pek sanmasamda. FB'nin kupa kazanması için TR kupasına ağırlık verirler belki.

Belli olmaz o. Bana devam ederler gibi geliyor. Lakin dediğin gibi de olabilir özellikle o ilk penaltıdan sonra çok belli oldu da diyebilirler pek sanmasamda. FB'nin kupa kazanması için TR kupasına ağırlık verirler belki.
Biz hariç tüm rakipleri susuyordu. Jk'nin cazgırlığı da frenlemelerine sebep olabilir. İkincilik yarışı da alevlenmiş oldu çünkü bir anda.

Bu haftadan sonra hakem desteği de çekilebilir artık. Baya kırılma maçlarıydı. Hakemler de biliyor ki artık giren çıkan kendilerine olur.
Bende aynı fikirdeyim bu kadar desteğe rağmen fenerbahçenin şampiyonluk şansının azalmasından sonra tamamen desteklerini kesebilirler bu gizli masanın kendilerini korumaya almak için hatta bizim lehimize de 2-3 hata gösterip algıları yıkmaya çalışacaklarını düşünüyorum.

FsvseiWXoAIJnBQ

Üst Alt