SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos

1629751652857.png

1618170245951-png.119843
1628508946611-png.133995
1649785360896.png

1630498079741-png.137262

Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 3. Hafta
Beşiktaş - Karagümrük
Vodafone Park
21 Ağustos 2022 Cumartesi
21.45

Beşiktaş bu maçı kazansın hocaları ne kadar geç giderse o kadar iyi bu hocayla şampiyon olamazlar ama Şenol Güneş'i getirirlerse sıkıntı olur..

karagümrük alanya maçında özellikle savunmada berbattı

geçen hafta bay geçmeleri şans oldu onlar için

pirlo bakalım 15 günde savunmada toplayabilmiş mi göreceğiz

kalede de umarım batuhan şeni görürüz

karagümrük alanya maçında özellikle savunmada berbattı

geçen hafta bay geçmeleri şans oldu onlar için

pirlo bakalım 15 günde savunmada toplayabilmiş mi göreceğiz

kalede de umarım batuhan şeni görürüz
Ersin
Rosier Saiss Montero Masuaku
Salih Berkay Gedson
Nkoudou Weghorst Muleka

Besiktas'ta Ghezzal yokmus. Nasil bir kadro cikaracagini merak ediyorum. Derinlik hic yok Besiktas kadrosunda. Orta sahada ilk mac Kartal'i, ikinci mac Berkay'i oynatti. Bu kalitesiz kadroyla basarili olmasi zor Valerien'in.

Ersin
Rosier Saiss Montero Masuaku
Salih Berkay Gedson
Nkoudou Weghorst Muleka

Besiktas'ta Ghezzal yokmus. Nasil bir kadro cikaracagini merak ediyorum. Derinlik hic yok Besiktas kadrosunda. Orta sahada ilk mac Kartal'i, ikinci mac Berkay'i oynatti. Bu kalitesiz kadroyla basarili olmasi zor Valerien'in.

hele dele alli gelince ve josef dönünce ne yapacak merak ediyorum doğrusu

ersin dışında kimse yok yerli. Bizim yerli durumumuza kötü diyoruz ama bjk bizden daha beter

sokuktaş zorlansa da yener gibi geliyor k.g. fb uşaklığının yanı sıra pirlo ve italyan arkadaşlarının bir nevi yazlığı olmuş vaziyette

Beşiktaş: Ersin, Rosier, Necip, Swiss, Masuaku, Berkay, Salih, Gedson, Muleka, Nkoudou, Weghorst

Fatih Karagümrük: Viviano, Levent Mercan, Biraschi, Dresevic, Burak, Caner, Shukurov, Ozdoev, Ahmed Musa, Borini, Diagne

Üst Alt