SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 22 Ağustos

Hakem ince ince çaktırmadan doğramaya çalıştı Adana'yı ama özellikle szalai'ye vermediği kartta inanılmaz belli etti.3 haftada bize verilmeyen penaltılar,alanya-bjk maçında bjknin doğranması,ilk hafta ümraniyeye verilmeyen net penaltı+valencianın uçan tekmesine verilmeyen kart derken 3. haftadan niyetleri belli oldu.Tescilli şikecileri şampiyon yapmak için ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar.

Adana çok fena takım olmuş. Bu sezon izlemesi en keyifli takım adayı olabilir. Rakitsky -benim beğendiğim bir oyuncudur- o aptalca müdahaleyi yapıp atılmasaydı 3-3 hatta 3-4 bile olabilecek maçtı. Yazık oldu.

Dzyuba yerine Balotelli olsa çok farklı olurdu. 3 aydır tatil yapan 130 kilo Dzyuba g.tünden soludu maç boyu. Akintola ve Onyekurunun pas atıp hareketlendiği hiçbir topu aktaramadı. Assombalonga oynasa bile daha etkili olurdu. Stambouli oyuna girdikten sonra tamamen Adana eline aldı oyunu. çok beğendim stambouliyi. 3 büyüklerde bile rahat oynar bence. Keşke daha çok sahada kalsaydı. Bjarnasonu hiç kullanmaması da enteresan. Montella kendi hatalarıyla maçı verdi, hakemin de çok büyük etkisi var tabi bunda. Szalai'nin uçan tekmesine sarı kart verse 3-2 den sonra 10 kişi kalacak Fenerbahçe. Tartışmalı pozisyonlara koymamışlar bile pozisyonu. Aleyhlerine olsa şimdiye yeri göğü inletirlerdi.

Şu ana kadar 3 büyükler arasında en az pozisyon veren takım biziz hem 8jk.hem sikeciler her maç bizim 2 katimiz pozisyon veriyorlar ki fener adana maçına kadar hep PTT takımlarıyla.oynadi,hakem kısmına girmiyorum çünkü bizim bitiricilik konusunu çözmemiz şart 20 şut atıp 1 tane zar zor gol.kabul.edilemez

Üst Alt