⚽ SL 22/23 H:4 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | MS | 28 Ağustos - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzon Kopenhag'ı uzatmalarda elerse hem yorgun hem zafer sarhoşu yakalarız. Mağlubiyet de onları o kadar bozmaz ve şansımız yükselir diye düşünüyorum.

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Aanholt
Torreira Sergio
Yunus Berkan Kerem
Mertens

Gomis ikidir bizi kurtarıyor ama ilk 11'de başlatmanın faydalı olacağını düşünmüyorum hala. Beraberlik kötü sonuç olmayacağı için orta sahadaki 3. isim Berkan olmalı bence. Mertens'i 2. forvet yapıp Seferovic'i önüne koymak Ts deplasmanı için aşırı ofansif geliyor bana. Seferovic 2 haftadır gerzoluklarıyla bizi bitirdi. Biraz dinlensin. Kerem'in alternatifinin olmadığı Kılınç'ın rezil performansıyla görüldü. Yeni transfer gelinceye kadar Kerem banko oynar maalesef.​

belli olmaz beyler - 3 haftadır takımlar kapanıyor bize. Trabzon öyle olmayacağı için işimize gelen işler olabilir maç içinde.

defansif en basit aptal hata bile ama gol olabilir

Ümraniye karşısında komple 2. yarıdaki oyunumuzu çok beğendim. 10 üzerinden 9 puan veriyorum, 1 puanı Emre Kılıç değişikliği yüzünden kırdım. Gördük ki Mertens hazır ve Emre Akbaba yerine ilk 11 başlamayı hak ediyor. Seferovic son vuruşlarda biraz daha dikkatli ve becerikli olsa artık bol gollü maçlarımızın başlangıcı olur bu Trabzon maçı. Trabzon karşısına bu 11 ile çıkmalıyız. Gomis son 20 dakika oyuna girer yine golünü yazar.

Muslera
Boey Nelson Abdülkerim PVA
Torreira Oliveira
Yunus Mertens Kerem
Seferovic

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mertens ve Gomis'in 90 dakika oynayacak durumu yok ama bizim Seferovic ve Akbaba'nin yetersizligine katlanacak gücümüz de yok. Hic performans vermiyorlar. Eksik kadroyla suan 1 puana fit oluruz. Aanholt da iyi oynamiyor. Kanatlar calismiyor. Transferler gelmeli.

Üst Alt