SL 22/23 H:7 | Trabzonspor 3-2 Gaziantep FK | MS | 18 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kızılyıldız maçında da istenen sonuç çıkmazsa bu maçta kaos olabilir

hazır milli ara geliyor avcı gönderilebilir

erol bulut 2 haftadır berbat oynatıyor. Toparlarsa ts'ye baya zorluk çıkarır

Normalde zor maç ama Avcı'nın bu ligde en üstün olduğu adamların başında Erol Bulut geliyor. TS kovacak gibi de durmuyor onun rahatlığıyla Avcı ne yapar eder bu maçı alır.

Kızılyıldız maçında olumsuz sonuç çıkarsa bu maç da aynı şekilde olumsuz sonuç olursa Avcı'nın son maçı olabilir.

Daha 5 gun once yeni kontrat yaptilar?
3 senelik sözleşme verdiler bence hata yaptılar geçen sezonunun sonları dahil bu sezon başlangıcını da düşünürsek hocalık olarak 3/10 puan alır. İçeride Kızılyıldız maçını kaybedelerse Avrupa'da ilk 2 şansını kaybetme ihtimalleri var sadece 3'ncülük hedefleri olur sonrasında ligde Antep'e karşı iç sahada 1-3 gibi yenilgi olursa bence ciddi homurdanmalar başlar şenol güneş'i istemeye başlarlar diye düşünüyorum. Avcı da beşiktaş da olduğu gibi 3 yıllık parasını alır keyfine bakar. Oldum olası bu adamın oynattığı futbolu sevmiyorum Nwakaeme ve Visca olmasa muhtemelen kariyeri boyunca şampiyonluk yaşamayacak adam şampiyon oldu.

3 senelik sözleşme verdiler bence hata yaptılar geçen sezonunun sonları dahil bu sezon başlangıcını da düşünürsek hocalık olarak 3/10 puan alır. İçeride Kızılyıldız maçını kaybedelerse Avrupa'da ilk 2 şansını kaybetme ihtimalleri var sadece 3'ncülük hedefleri olur sonrasında ligde Antep'e karşı iç sahada 1-3 gibi yenilgi olursa bence ciddi homurdanmalar başlar şenol güneş'i istemeye başlarlar diye düşünüyorum. Avcı da beşiktaş da olduğu gibi 3 yıllık parasını alır keyfine bakar. Oldum olası bu adamın oynattığı futbolu sevmiyorum Nwakaeme ve Visca olmasa muhtemelen kariyeri boyunca şampiyonluk yaşamayacak adam şampiyon oldu.
Bu sezon kovmazlar bence artik bir kac gun once 3 yil bizimle ol diyen bir yonetim sezon sonuna kadar da sabretmesini bilmeli. Iyi kotu hoca olayina girmiyorum.

Üst Alt