⚽ SL 22/23 H:8 | Adana Demirspor 0-0 Galatasaray | MS | 1 Ekim - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yine de ADS deplasmanında 1 puan kötü değil. Baya kitledik adamları. Rakipler çıkamaz bu deplasmandan kolay kolay. Trabzon çıkamadı mesela. Dayak yediler resmen.

FB de içeride tonla pozisyon verdi ADS'ye hakemler ittirdi orada da malumunuz. Öyle aldılar maçı.

Normal şartlar altında bu beraberliği sabahlara kadar kutlardım, zor bir deplasman çünkü. Ancak maç öyle bir noktaya gelmişti ki hiçbir şey yapmasak kazanırdık. Bir şeyler yapalım bari diyip 2 puandan olduk. Bir de Fener Bjk'ye kaybetmeyip Karagümrük'ü marizlerse beyin kanaması geçiririz hüzünden.

okancigim yanlis yonetti maci. cevap bu kadar. son yari. saatte ads sureye oynadi. okanda yuttu bunu. sure tuttum 13 dk uzatma gerekiyordu. +9unda yarisi gitti zaten. kerem gununde degilse cikart. oynatma küssün.2. yari baslamadan degisiklik yapsana be adam haklari boyle gec kullanip ads nin isine geleni yapiyorsun. yok okan sureyi yonetemiyor ve yeterince cesur degil. keremiyle gomisiyle ugurlayacagiz galiba.

SM-M526BR cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Okam hocaya inancım ilk kez birtık azaldı. Son yarımsaat takımın en sorunlu yerine dokunmayıp en sağlam yerindeki 2 adamı çıkarıp maçın içine etti. Böyle bir hata kabul edilemez. Berbat oynayan kanatlar nasıl 100 dakika oyundan çukmaz gelsin anlatsın. Bu yaptığı hata nedeniyle puan kaybını hakettik. Bu hatayı birdaha tekrarlamamasını ders almasını bilecek kadar akıllı oldupuna inanıyorum ama biryandanda Terim inadı bunada bulaşmıştır diye korkuyorum.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

avrupada yokuz 15 günde 1 maç oynar olduk fb bjk ts ve başak hariç deplasmanda 1 puan kötü değil diyebileceğimiz takım olmamalı yazık maç kucağımıza kadar geldi kerem ve yunusun rezil egoları yüzünden 3 puanı alamadık okan hocam gerekirse emre taşdemiri felan koy solbeke şunların birini kes olmaz böyle

Normal şartlar altında bu beraberliği sabahlara kadar kutlardım, zor bir deplasman çünkü. Ancak maç öyle bir noktaya gelmişti ki hiçbir şey yapmasak kazanırdık. Bir şeyler yapalım bari diyip 2 puandan olduk. Bir de Fener Bjk'ye kaybetmeyip Karagümrük'ü marizlerse beyin kanaması geçiririz hüzünden.
Berabere kalsa iyi. Karagumrugude yener. Normal birsey bu. Besiktasin önemli oyuncuları yok hücumda beraberlik iyidir. Daha dur çok sular akacak

Beyler kendimizi kandırmayalım Adana çok zor rakip falan diye , evet bu leş gibi ligin iyi takımlarından ve hücum gücü fena olmayan bir takım ama defansif açıdan rezil durumda olan bir takım Adana. Şu takıma gol atamadık biz, hemde yarım saat 10 kişi oynadılar. Utanıp ne haldeyiz diyeceğimize Adana’dan alınan 1 puan iyidir diyoruz. Allah aşkına fabrika ayarlarımıza geri dönelim

Muslera nelsson torreira ve 2.yari midtsjo. Bu 4 topcu disinda iyi oynayan iyi oynamanin yakininda bir tane topcu yok. Ne hikmetse her baslikta topcu ovuluyor enteresan

Sanki kapalı defansa gol atabiliyormuşuz gibi son 2-3 maçtır kaptığımız toplarda da hızlı çıkılmaması tembihlenmiş herhalde

Hatta Muslera bu yüzden taraftarla tartıştı hızlı başlatmadı diye

Üst Alt