ŞL 22/23 Son 16 M:1 | PSG 0-1 Bayern Münih | MS | 14 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
messi ve mbappe sakattı ama dönmüş

bayern 3 maç 3 beraberlik ile lige dönmüştü ama son 3 maçını kazandı

2020 finalini bayern, 2021'deki çeyrek finali psg kazandı

bu arada tv8.5 bu maçı değil milan-tottenham maçını yayınlıyormuş malesef

Dün görmüstüm son 16 turunda alinan en yüksek 6 galibiyetin 4 tanesinde Bayern maclari var. Tabi bu skorlardaki rakip takimlar genelde kek rakipler ama demek istedigim su adamlar firsati yakaladi mi acimiyor panzer gibi eziyorlar.

City 7-0 Schalke
Bayern 7-0 Basel
Bayern 7-0 Shakhtar

Barcelona 7-1 Leverkusen
Bayern 7-1 Salzburg
Bayern 7-1 Sporting

Bayern Dünya Kupasi sonrasinda ilk 3 macinda 1-1 oynayip ligde rakiplerine kendisine yaklasmasi icin büyük firsat verse de son 2 haftada gelen galibiyetlerle ve Mainz'i kupada güle oynaya eleyerek biraz toparladi. Bayern kadar olmasa da PSG'nin ligde ikinci siradaki Marsilya ile olan farki da eridi ve 5 puana kadar düstü bu hafta sonu Monaco'ya yenildikleri mactan sonra.

CL'den ziyade iki takimin iki CL maci arasinda ligde oynayacaklari maclar da epey zor karsilasmalar. Bayern ligde kendisini asirlardir en cok zorlayan takimlardan biri olan Mönchengladbach deplasmanina gidecek bu hafta, haftaya ise ikinci sirada yer alan ve aralarinda sadece 1 puan fark olan Union Berlin ile oynayacak. Union macindan sonra Bayern kendisini bir anda 3.sirada bulabilir eger isler iyi gitmezse.

Benzeri PSG icin de gecerli. Bu hafta sonu Lille ile oynayacaklar, ertesi hafta sonu ise kendisini takip eden Marsilya deplasmanina cikacaklar. PSG de kendini bir anda Marsilya'nin gerisinde ikinci sirada bulabilir. Iki takimdan birisi hem CL'den elenip hem de ligde dezavantajli duruma düsebilir bu sürecte. Iki takim icin cok kritik cok zor bir eslesme bence bu maclar.

Ben yine de Bayern'i bir tik önde görüyorum bu eslesmede.

Üst Alt