ŞL 22/23 YF M:1 | Milan 0-2 Inter | MS | 10 Mayıs | TV 8 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    22
inter son maclarda sevgili enis @Enis Savar renkdasimizin dedigi gibi formda ilerliyor. her yonden iyi duruma geldiler. oyun ve oyuncularin formu ve motivasyonu dolayli.

milan ise, oyun anlamindaki formsuzlugunu son lig macinda kirdi.
dolayisiyla , madonnia derbisinin ilk macinda nasil bir reaksiyon sunacaklar tarafim adina ayrica merak edilesi.

@ leao nun durumu da supheli. . . < >
sayet oynamazsa, milan icin buyuk handikap, son maclarda ayakta kalan bold oyuncsu idi milan kulubu adina.

mac saatine yakin - maca dair detayli nacizane bir kac sey karalamayi dusunuyorum.

tanim : bu *kupa ozelinde *2000lerin baslarindan beridir bekledigim buyuk versus.
sahsen oldukca heyecanliyim bu versus ozelinde.yeri ayridir,bilenler bilir italya futbolu baglaminda.
o sezon yari final 1-1,-0-0 seklinde bitmis olsa da, tadi damakta kalan muthis iki dengenin kapismasini izletmislerdi....
yeni update edilmis versus'a dair beklentim buyuk. detaylari mac saatlerine yakin yorumlamayi dusunuyorum.

herkese iyi seyirler diliyorum .

Üst Alt