ŞL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-0 Zalgiris Vilnius | MS | 2 Ağustos - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 2. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-0 Zalgiris Vilnius | MS | 2 Ağustos

Yok bu takıma iki tane hızlı stoper bir tane adam yiyen uzun boylu ön libero ve iki tane bireysel becerisi yüksek adam geçip topla alan katedebilen kanat oyuncusu şart oğlu şart

Zalgirisi yenemiyoruz ya şut çekmeyi bilmiyoruz atak sonlandırma kabiliyetimiz sıfır değil eksiler de okan kenardan tren izler gibi izliyor

Bir sonra ki turda bizi amuda kaldırıp tersten paketler köyümüze gönderirler icardi zaha falan da kurtarmaz bu takımı
Tamam

Rashica gelirse ligde zaman zaman söyle olabilir mi

—————Icardi—————
——Zaha-Zaniolo-Rashica——
———Demirbay-Torreira———
-Angel/Kazim-Abdül-Nelsson-Boey-
————Muslera/Günay————

Östersund'a elendiğimiz sene adamlar Avrupa'da şov yaptı. Neredeyse Arsenal'i eliyorlardı. O takımın hocası dahil bir çok oyuncusu transfer yaptı.
Dün oynadığımız takım da ne oynadığını bilen, çok iyi takım savunması yapan ve enfes kontrata çıkan bir takım. Hocaları ve kumaşları iyi. Bu sene Avrupa Kupaları'nda takip edilmeli. Ben bayağı ilerleyecek lerini, sürprizler yapacaklarını düşünüyorum. Çok zor koşullarda iyi bir takımı yendik. Önümüz açık...

Östersund'a elendiğimiz sene adamlar Avrupa'da şov yaptı. Neredeyse Arsenal'i eliyorlardı. O takımın hocası dahil bir çok oyuncusu transfer yaptı.
Dün oynadığımız takım da ne oynadığını bilen, çok iyi takım savunması yapan ve enfes kontrata çıkan bir takım. Hocaları ve kumaşları iyi. Bu sene Avrupa Kupaları'nda takip edilmeli. Ben bayağı ilerleyecek lerini, sürprizler yapacaklarını düşünüyorum. Çok zor koşullarda iyi bir takımı yendik. Önümüz açık...
İlk rakipleri bunları dağıtır. Bu nasıl bir avunmadır ya.

Heriflerin solbekleri tam bir kova 2 pas yapan direkt ceza sahasına girer.
2 maçta 30 orta yaptık forvette adam yoktu kaleci tüm topları aldı.
Heriflerin o kadar boşluğu vardı ki biz sadece boşa atak yapıyormuş gibi yaptık.
Ortalama bir takım önümüzdeki ilk maç bunları delik deşik yapar 30. Dakikada falan beklerden birisini attırır.

Evet bu maç gösterdi ki; Şampiyonlar Ligi'nde de savunmayı bu kadar önde kuracağımız için hemen Abdülkerim'le Nelsson'u gönderip beyinsiz ama hızlı 2 tane stoper alalım.

Ne güzel futbol...

Kerem barış yunus halili sahaya bırak sabaha kadar gol atamazlar
Gerçekten inanılmaz..
Herşey yetenek değil arkadaş..futbol bilgisi .futbol zekası yani vizyon yoksa hiçbir halt olmaz.
Denenmisleri milyon kere tekrar deniyoruz.olmuyor arkadaş olmayacakda.

Galatasaray'ın yedekleri türü geçtim şu takıma karşı daha oturaklı daha iyi oyun oynamalı.Ama işte bu adamlarla oynayamazsin.belki tek tek as kadroya girse bu kadar siritmaz ama hepsi birlikte olunca olmuyor.

Berkan defansif orta yedegimiz.ama işte 6 numara olayı çok koşuyor çok mücadele ediyor diye altı numara olunmaz.en başta dedigim gibi futbol zekası başka birşey. Buda öyle çok üst düzey oyuncularda var sadece öyle bir şey yok.örnek bjk atibayi ne kadara aldı.Cok rahat bulunurr.

Gerçekten inanılmaz..
Herşey yetenek değil arkadaş..futbol bilgisi .futbol zekası yani vizyon yoksa hiçbir halt olmaz.
Denenmisleri milyon kere tekrar deniyoruz.olmuyor arkadaş olmayacakda.

Galatasaray'ın yedekleri türü geçtim şu takıma karşı daha oturaklı daha iyi oyun oynamalı.Ama işte bu adamlarla oynayamazsin.belki tek tek as kadroya girse bu kadar siritmaz ama hepsi birlikte olunca olmuyor.

Berkan defansif orta yedegimiz.ama işte 6 numara olayı çok koşuyor çok mücadele ediyor diye altı numara olunmaz.en başta dedigim gibi futbol zekası başka birşey. Buda öyle çok üst düzey oyuncularda var sadece öyle bir şey yok.örnek bjk atibayi ne kadara aldı.Cok rahat bulunurr.

Orta sınıf Avrupa takımları bu sorunu futbolcularına hücum varyasyonlarını ezberleterek aşıyor.. Kişisel becerin yoksa çalışarak aşabilirsin. Tabi bunun için hoca lazım ekip lazım..

Her takıma karşı ezbere savunmayı bu kadar öne çekeceğimizi sanmıyorum, o yüzden biraz daha sakin olabilirsiniz. Rakibin bu kadar çok kendi ceza sahası civarına hapsoluşu ya da oyunu orada kabullenişi her ne derseniz deyin bizim takımdaki savunma çizgisinin daha öne gelmesine sebep oldu, zaten olmasa takımın boyu çok uzayacaktı. O zamanda orta saha çok boş kaldı diye serzenişte bulunurduk.

Necati kaleciyle karşı karşıya pozisyon olması için defansın biraz önde olması gerekmez mi? Adamlar 90 dk ceza sahası içinde ve önünde 11 kişi durdular. Nasıl kaleci ile karşı karşıya kalmasını bekliyorsun?
Aynı olayı Nou Camp'ta biz yapmıştık, pozisyon vermeden beraberlik koparmıştık :) Cidden herkesin futbolla ilgilenmemesi gerekiyor.

Üst Alt