ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 23/24 3. Ön Eleme Turu M:1 | Olimpija Ljubljana 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ağustos | S Sport Plus

Es gecmisim o kismi (kuzey), gercekten.. Faroe adalari falan gercekten biz ne seviyeye dusmusuz ulke olarak

Düşmemizin etkisi şu. Sıralamada 11. sıranın altına düştüğün an şampiyonun ön eleme oynamaya başlıyor ama UEFA ön eleme sisteminde şampiyon olanların ön elemeleri ayrı, şampiyon olmayıp liginde 2. 3. falan olarak gelenlerin ön elemeleri ayrı. Birbirleriyle eşleşmiyorlar. Biz o yüzden şampiyon olanların ön elemesindeyiz. O yüzden kalbur üstü ülkelerin 2.'leri 3.'leriyle falan oynamıyoruz. Sadece kendi ülkesinde şampiyon olmasına rağmen direkt gidemeyenlerle oynuyoruz. Bir de üstüne seri başıyız. Bu grupta yer alan en yüksek puanlı Dinamo Zagrep'le falan eşleşmiyoruz. O yüzden sıralamada aşağı ülkelerle eşleşiyoruz. Bir de bu Klasvik gitti önce Macar şampiyonunu eledi, sonra İsveç şampiyonunu eledi, şimdi de Norveç şampiyonu ile oynuyor işte. Yoksa Play-Off'ta eşleşme şansımız olmazdı. Eğer Molde'yi de elerlerse hayli sürpriz yaparak gelmiş olacaklar Play-Off'a... Biraz olsun ciddiye almamız lazım kısacası.

Kornerlerde arkadan koşarak gelip ivme kazanıp zıplayınca her türlü tehlike yaratıyoruz. Duran toplarda son 2 maç gösterdi ki bu sene daha büyük önem veriyoruz ve farklı çözümlerimiz var. Hocamızın önemli dokunuşlarından biride duran toplar oldu. Her zaman duran toplarda hareketli gelip sıçramayı tavsiye etmiştim doğru yoldayız.

6tdgfdq.png

qb3nons.png

Dries Mertens yeniden Masterclass verdi. İnanılmaz bir oyuncu. Sahanın Kerem ve Barışla beraber en iyisiydi. Geçen sene de Şampiyonlukta çok büyük payı vardı bunu Oliveira içinde söylemeliyiz. 2 maçtır işi kopartan isim kendisi. Napolide olduğu gibi bizdede UCL maçlarına damga vuracak Mr. Brain InCollage_20230809_015019501.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sergio Oliveira yine yeniden harika iş çıkardı. Halen ağır ama toplu oyunda ciddi iyi yönetti. Bu sezon özellikle kilitli maçlarda ciddi katkılar verecekler Mertensle birlikte. Kariyeri ve Kalitesi belli olan bir adamı silip atmak zaten akıl işi de değil herkese söylüyorum bunu. Destekte mecburisiniz Galatasaray forması giyen ve bu kadar da kaliteli bir oyuncuya. Üstüne koyarak devam -ksunir.jpg

Fernando Muslera.. Yaşayan en büyük Galatasaray efsanesi.. Nasıl oluyor da yaşlandıkça daha iyi oynuyor bilmiyorum ama bu performansla çok rahat 3 sene daha beraber oluruz Kaptanımızla. Kalesine az top geldi gelenlerin de hepsini çıkardı. Her anını her saniyesini değerlendirin. 20230809_011423.jpg

Kornerlerde arkadan koşarak gelip ivme kazanıp zıplayınca her türlü tehlike yaratıyoruz. Duran toplarda son 2 maç gösterdi ki bu sene daha büyük önem veriyoruz ve farklı çözümlerimiz var. Hocamızın önemli dokunuşlarından biride duran toplar oldu. Her zaman duran toplarda hareketli gelip sıçramayı tavsiye etmiştim doğru yoldayız.

6tdgfdq.png

qb3nons.png
Kerem iyi guzel kullaniyo o toplari ama bazen illa milletin kafasina oturtcam diyo ugrasiyo. Halbuki ben de birak biraz da takim arkadasin ugrassin cablsin diyorum senin gibi.

Yeni ofsayt kuralı uygulamaya başlanmadı mı? Vücudun tamamının önde olması gerekiyordu sanki. Yeni kurala göre iptal edilen goller ofsayt değildi.

Üst Alt